روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی بیت کوین به 6900 کارآفرین توسط مایکل سیلور از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ منتشر شد.

معرفی بیت کوین به 6900 کارآفرین توسط مایکل سیلور

[…]

نوشته معرفی بیت کوین به ۶۹۰۰ کارآفرین توسط مایکل سیلور اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی بیت کوین به ۶۹۰۰ کارآفرینمایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، در جدیدترین اقدام خود برای افزایش پذیرش بیت کوین این رمزارز را به بیش از ۶۹۰۰ کارآفرین معرفی کرده است.بیش از ۲۲۰۰۰ شرکت کننده در کنفرانس مجازی مایکرواستراتژی ورلد ۲۰۲۱ (MicroStrategy World 2021) حضور یافتند و در این میان بیت کوین تمام نگاه ها را به خود جلب کرده بود.تلاش بی وقفه مایکل سیلور برای رساندن پیام بیت کوین به گوش حداکثر کارآفرینان ممکن در سرتاسر جهان در حال جواب دادن است، چرا که هر کنفرانس مجازی که برگزار می کند با استقبال هزاران نفر مواجه می شود.و به نظر می رسد که جدیدترین کنفرانس وی به طور خاص توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده باشد. این تاجر مشهور در توییتی که ۶ فوریه منتشر کرد فاش نمود که بیش از ۲۲۰۰۰ نفر برای حضور در کنفرانس “MicroStrategy World 2021” ثبت نام کرده اند. وی در طول این رویداد در خصوص چندین مبحث مرتبط با رمزارز بیت کوین، از موارد قانونی و مالی گرفته تا استراتژی شرکت خود، صحبت کرده است.سیلور ادعا کرده است که از میان ۲۲۰۰۰ فرد شرکت کننده در این کنفرانس، ۸۰۰۰ نفر به طور خاص در برنامه “بیت کوین برای شرکت ها” ثبت نام کرده بودند. این بدان معناست که ۶۹۱۷ نفر تمایل داشته اند که به صحبت های سیلور در خصوص بزرگترین رمزارز دنیا و پتانسیل بالقوه آن برای بازار، گوش فرا دهند.مایکل سیلور: مبلغ سازمانی بیت کویناین اعداد ارائه شده تنها انعکاس دهنده تعداد افرادی بوده است که در پخش زنده این کنفرانس شرکت کرده اند. اما سیلور می خواهد که پیامش به گوش همگان برسد. برای این منظور، وی دسترسی به سخنرانی های خود در خصوص معرفی بیت کوین را برای همگان مهیا کرده است. پلی بوک شرکتی و رویکرد مایکرواستراتژی در ارتباط با BTC نیز برای مشاهده و تحلیل همگان در دسترس قرار گرفته اند.اهداف سیلور از برگزاری این کنفرانس بسیار بلند پروازانه بوده است اما واکنش شرکت کنندگان از حد انتظارات وی فراتر رفته است. مدیر عامل مایکرواستراتژی حتی پیش از برگزاری این رویداد نیز از استقابل “غافلگیرکننده” شرکت کنندگان شگفت زده شده بود.مایکل سیلور به دنبال چندین خرید میلیون دلاری بیت کوین به عنوان بخشی از استراتژی شرکت خود در میان طرفداران رمزارز محبوبیت پیدا کرده است. جدیدترین اعلامیه حائز اهمیت مایکرواستراتژی به گرفتن وامی ۶۵۰ میلیون دلاری برای خرید بیت کوین بوده است. این امر باعث شد که شرکت مایکرواستراتژی با افت امتیاز از سوی تحلیلگران بازار مواجه شود اما بر اساس تحلیل های به عمل آمده این رویکرد باعث شده است که سوددهی این شرکت صدها میلیون دلار افزایش یابد.عملکرد سهام شرکت مایکرواستراتژیاین در حالیست که این شرکت حتی در زمانی که بیت کوین با افت قیمت مواجه شد و برخی سرمایه گذاران از سقوط بازار صحبت می کردند نیز به خرید خود در ترازهای پایین ادامه داد.البته این فقط در مورد خود شرکت مایکرواستراتژی نیست، چرا که بر اساس شفاف سازی هایی که اخیراً صورت گرفته است در سبد دارایی های شخصی مایکل سیلور نیز ۲۳۰ میلیون دلار BTC وجود دارد.همچنین علاوه بر خرید بیت کوین، سیلور در هر فرصتی که بدست می آورد در خصوص رمزارزها صحبت می کند. در واقع ۹۰ درصد از توییت های ارسال شده توسط سلیور در سال ۲۰۲۱ مربوط به بیت کوین است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معرفی بیت کوین به 6900 کارآفرین توسط مایکل سیلور از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×