روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل قیمت ریپل - 19 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل - 19 بهمن

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل قیمت ریپل – ۱۹ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت ریپل – ۱۹ بهمنریپل (Ripple) طی ۱۰ روز گذشته نوسان های شدیدی را پشت سر گذاشته است. در این مدت قیمت XRP بیش از ۲۰۰ درصد رشد کرد و پس از زمان کوتاهی تقریبا ۵۵ درصد کاهش یافت. با این حال حمایت به عمل آمده در تراز ۰.۳۵ دلار، مانع از افت قیمت بیشتر XRP شده است. با در نظر گرفتن این موضوع که قیمت برای اولین بار طی سه ماه گذشته به بالاتر از خط روند نزولی حرکت کرده است، می توان این عملکرد را یک شکست رو به بالا قلمداد کرد. این عملکرد را می توان به عنوان یک شکست مقاومتی و تست دوباره قلمداد کرد که یک شاخص صعودی به حساب می آید. در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل روند قیمت ریپل در ۱۹ بهمن خواهیم پرداخت.پس از سه روز ریپل جایگاه خود را تثبیت کرد و قیمت XRP توانست تراز مقاومتی ۰.۴۰ دلار را بشکند. از زمان رشد ۴۰ درصدی از تراز ۰.۳۵ دلار، ریپل جایگاه خود را در حد فاصل ترازهای ۰.۴۲ و ۰.۴۷ دلار تثبیت کرده است. این تثبیت جایگاه را می توان به صورت یک پرچم صعودی مشاهده کرد.تحلیل نمودار قیمت ۴ ساعته ریپل (XRP)شکست روند صعودی تراز ۰.۴۷ دلار می تواند قیمت XRP را با یک افزایش ۱۳ درصدی به تراز مقاومتی بسیار مهم ۰.۵۰ دلار برساند. از طرف دیگر، شکست به زیر تراز ۰.۴۲ دلار می تواند باعث افت ۱۷ درصدی ارزش XRP شده و نمودار را به زیر خط روند ۱۰۰ روزه رسانده و قیمت را به تراز حمایتی ۰.۳۵ دلار بازگرداند. تراز حمایتی ۰.۳۵ دلار در حال حاضر نزدیک به خط روند نزولی سه ماهه (خط مشکی) واقع شده است.در همین حال، بیش از یک روز است که شاخص مکدی (MACD) در حال تثبیت جایگاه خود است. این شاخص نشان دهنده آن است که حرکت بزرگی در راه است. از این شاخص می توان برای تعیین حرکت صعودی و نزولی استفاده کرد. به عنوان یک سیگنال، وقتی خط آبی MACD از بالای خط نارنجی عبور کند، می توان وارد پوزیشن خرید شد. از طرف دیگر، وقتی خط آبی MACD از زیر خط نارنجی عبور کند، می توان وارد پوزیشن فروش شد.شکست تراز مقاومتی بسیار مهم ۰.۵۰ دلار را می توان نشانه ای از افزایش احتمالی قیمت تا تراز ۱ دلار قلمداد کرد. هنگامی که به نمودار روزانه نگاه کنیم، می توان نتیجه گرفت که صعود به تراز ۰.۷۵ دلار جعلی بوده است. زیرا هیچ کندلی بالاتر از سطح مقاومت ۰.۵۰ دلار بسته نشده است. تحقق این شاخص در سال ۲۰۲۰ باعث شد تا قیمت XRP برای ۴۰ روز بالاتر از تراز ۰.۷۵ دلار باقی بماند و تا زمانی که این مقاومت شکسته نشود، XRP نمی تواند به بالاترین تراز تمام دوران خود برسد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل قیمت ریپل - 19 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×