روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 19 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 19 بهمن

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۱۹ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۱۹ بهمنتجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین (Bitcoin) نشان می دهد که روند آن امروز صعودی است. زیرا BTC در کوتاه مدت تراز حمایتی ۳۸ هزار دلار را امتحان کرده و روند نزولی را پشت سر گذاشته است.به طور کلی، بازار رمزارزها در حال حاضر سبز رنگ است. در حالی که قیمت بیت کوین نسبتاً ثابت باقی مانده، قیمت آلتکوین هایی مانند اتریوم (ETH)، دات (DOT) و لایت کوین (LTC) کاهش یافته است. البته یک استثنا در این میان وجود داشت و آن هم کاردانو (ADA) بود که طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ درصد رشد کرده است.در پیش بینی قبلی قیمت بیت کوین ، به این نکته اشاره کردیم که BTC در چه شرایطی روند صعودی خود را ادامه نخواهد داد و اصلاح خواهد خورد. این پیش بینی قیمت بیت کوین دقیقا درست بود. زیرا بازار برای چند ساعت روندی معکوس را در پیش گرفت و تراز حمایتی ۳۸ هزار دلار را آزمایش کرد.نمودار بیت کویناز آنجا به بعد، یک خط روند صعودی ۴ ساعته تشکیل شد که نشان می داد بیت کوین یک روند صعودی دیگر را در پیش خواهد گرفت. مقاومت بعدی در مسیر بیت کوین در حدود تراز ۴۲ هزار دلار واقع شده است.طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین در محدوده ترازهای ۳۸۰۹۶ دلار و ۴۰۸۴۶ دلار در نوسان بوده است و با توجه حجم معاملات طی ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۶۷ میلیارد دلار معامله شده است.حرکت از قیمت فعلی بیت کوین به تراز مقاومتی ۴۲ هزار دلار به معنای حرکت صعودی ۷ درصدی است. اگر بیت کوین حرکت صعودی خود را ادامه دهد، می توان پوزیش خرید طولانی مدت را حفظ کرد. با این حال، توصیه می شود که احتیاط لازم را انجام دهید.به طور کلی، پیش بینی قیمت بیت کوین برای امروز صعودی است. یکی از تحلیل گران بازار رمزارزها خاطر نشان کرد که بیت کوین در حال حرکت به سمت بالاترین قیمت تمام دوران خود یعنی تراز ۴۲ هزار دلار است. در صورت ادامه حرکت صعودی، اوایل هفته آینده می توانیم شاهد ثبت یک رکورد جدید در طول تاریخ بیت کوین باشیم.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 19 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×