روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مایک نووگراتز : رالی بیت کوین تا پایان سال 2022 ادامه خواهد داشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ منتشر شد.

مایک نووگراتز : رالی بیت کوین تا پایان سال 2022 ادامه خواهد داشت

[…]

نوشته مایک نووگراتز : رالی بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رالی بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشتمایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) می گوید رالی بیت کوین (Bitcoin) احتمالا تا پایان سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت.نوگراتز در مصاحبه ای که با پادکست آلفا تریدر (Alpha Trader) انجام داده گفته است که BTC آماده است تا ۲۲ ماه آینده روند صعودی خود را حفظ کند. زیرا بانک های بزرگ به گروه خریداران بیت کوین خواهند پیوست.“تقریبا می توان گفت که بیت کوین از خط مرزی عبور کرده است. ما بر بلندای قله ها ایستاده ایم. اثرات شبکه ای واقعاً در حال اوج گرفتن هستند. آنچه واقعا به آن اطمینان دارم این است که هنوز هم در چرخه افزایش پذیرش بیت کوین از سوی موسسات بزرگ قرار داریم. تا به امروز ندیده اید که بانک های بزرگ با پیشنهادات خود به میدان بیایند. بگذارید با اطمینان به شما بگویم که بانک های بزرگ به زودی وارد این عرصه خواهند شد. اگر قیمت بیت کوین امسال و سال آینده بالاتر نرود، واقعاً تعجب خواهم کرد.”در حالی که بیت کوین به روند صعودی خود ادامه می دهد، مدیر گلکسی دیجیتال عوامل مهمی را که بر رشد بیت کوین مهر تأیید می زنند، را بیان کرده است. وی در ادامه گفته است:“کرونا همه چیز را تغییر داد و بیت کوین نیز از این فرصت به خوبی استفاده کرد و خود را به عنوان یک دارایی بسیار معتبر با عملکردی بسیار قابل قبول مطرح کرد. پاول تودور جونز (Paul Tudor Jones) هم به عملکرد بیت کوین نگاه کرده و گفته است “وای، بیت کوین واقعا مثل یک دارایی واقعی عمل می کند.این بزرگترین دارایی توزیع شده به جز دلار است و نحوه توسعه یافتن جامعه این رمزارز خود گویای چرایی اهمیت آن است.”همچنین به گفته نووگراتز پرتفوی رمزارزهای دیجیتال گلکسی به شکل زیر است:“در حال حاضر، احتمالا ۷۰ درصد از دارایی های ما را بیت کوین، ۲۵ درصد اتریوم (Ethereum) و ۵ درصد باقی مانده آن را دارایی های دیفای (DeFi) تشکیل می دهند. من فکر می کنم که این پرتفو به گونه ای طراحی شده است که با توجه به نوسانات موجود در بازار، خطر کمتری را متوجه ما خواهد کرد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مایک نووگراتز : رالی بیت کوین تا پایان سال 2022 ادامه خواهد داشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×