روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پرونده ریپل و sec : بررسی چهار مرحله دستیابی به توافق از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ منتشر شد.

پرونده ریپل و sec : بررسی چهار مرحله دستیابی به توافق

[…]

نوشته پرونده ریپل و SEC : بررسی چهار مرحله دستیابی به توافق اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پرونده ریپل و SECجرمی هوگان (Jeremy Hogan)، وکیل شرکت حقوقی آمریکایی هوگان و هوگان (Hogan & Hogan)، در ویدیویی که در یوتیوب به اشتراک گذاشته در مورد پرونده ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) و جلسه مقدماتی آن که قرار است در تاریخ ۲۲ فوریه برگزار شود، بحث کرده و اعلام نموده که بر اساس شنیده ها جلسه دادرسی مقدماتی ریپل در دادگاه فدرال برگزار خواهد شد.جلسه دادرسی مقدماتی از طریق تماس تصویری و با حضور وکلای ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا انجام خواهد شد که هدف آن رسیدن به زمان مشخصی برای دادرسی اصلی است. با این حال، هر دو طرف باید در تاریخ ۵ فوریه یک دستور مدیریت پرونده را برای پیگیری های قانونی ارائه دهند.هوگان در این ویدیو با توجه به تجربیات وکالت خود توضیح داد که حداکثر زمان اختصاص داده شده برای اتمام هر مرحله چه میزان خواهد بود. در مرحله اول که “مهلت کشف” نام دارد، یک تاریخ واقعی مشخص خواهد شد که تا پیش از اتمام آن ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا می توانند سوالات خود در خصوص اسناد ارائه شده را مطرح نمایند.هوگان فاش کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا جزئیات توکن های ریپل را می خواهد. این مرحله طی هشت تا نه ماه به پایان خواهد رسید و وکلای هر دو طرف در مورد نتیجه توافق تصمیم گیری خواهند کرد. هر وکیل اسناد ارائه شده را مشاهده کرده و احتمال پیروزی در پرونده را برای خود تعیین می کند. در صورتی که نتیجه ای بدست آید، هر دو طرف ممکن است به توافق دست یابند.با این حال، اولین توافق ممکن است قبل از این جلسه صورت بگیرد. این بدان معناست که رئیس جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ممکن است در چند ماه اول تصمیم به توافق بگیرد زیرا دولت قبلی دادخواست ریپل را مطرح کرده است.در مرحله دوم توافق، پس از آنکه هر دو طرف با مشاهده اسناد ارائه شده در مرحله کشف، پیش زمینه لازم را بدست آوردند، طرف سومی وارد جریان رسیدگی به پرونده خواهد شد. برای مثال یک وکیل جدید سعی خواهد کرد با هر دو طرف پرونده وارد مذاکره شده و به آنها کمک کند تا به یک توافق برسند. به گفته هوگان، این دورانی است که می توان انتظار داشت توافق حاصل شود.سومین سناریو دوره استراحت است که در ﺁن یک دستور مدیریت پرونده ایجاد شده است. اگر در این دوره هیچ توافقی صورت نگیرد، این پرونده ممکن است تا اکتبر ۲۰۲۱ جریان پیدا کند. برای این دوره نیز یک مهلت مشخص تعیین خواهد شد. اما با این حال، ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۱ یک قضاوت مختصر در خصوص این پرونده انجام گیرد.در مرحله چهارم و نهایی، اگر باز هم توافقی بین طرفین صورت نگیرد و طرف بازنده درخواست یک جلسه دیگر را ارائه دهد پرونده ریپل می تواند تا سال ۲۰۲۳ نیز به طول بیانجامد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پرونده ریپل و sec : بررسی چهار مرحله دستیابی به توافق از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×