روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مایک شینودا رپر گروه لینکین پارک nft خود را راه اندازی کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ منتشر شد.

مایک شینودا رپر گروه لینکین پارک nft خود را راه اندازی کرد

[…]

نوشته مایک شینودا رپر گروه لینکین پارک NFT خود را راه اندازی کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مایک شینودا وارد حوزه رمزارز شدبه دنبال لیل یاچتی، کارل کاکس و سولجا بوی، مایک شینودا (Mike Shinoda) رپر گروه موسیقی لینکین پارک (Linkin Park)، نیز توکن غیرمثلی (NFT) خود را منتشر کرد.هیچ نشانه ای از کاهش رواج و بکارگیری توکن های NFT به چشم نمی خورد و اکنون، مایک شینودا، رپر گروه موسیقی لینکین پارک، اولین قطعه کلکسیونی دیجیتال خود را به اشتراک گذاشته است.مایک شینودا، موسیقیدان آمریکایی که به عنوان یکی از اعضای اصلی گروه راک لینکین پارک شناخته می شود، اولین NFT خود را راه اندازی کرد. حراج قطعه موسیقی دیجیتال این هنرمند با عنوان “One Hundredth Stream” در زورا (Zora) که صرافی خرید آثار هنری محدود و دیگر کالاهای لوکس به حساب می آید، در حال انجام است.زورا به شما اجازه می دهد تا پیشنهادهای کاربران مختلف را که با استفاده از رمزارزها ارائه می شوند را مشاهده و خریداری کنید. بالاترین پیشنهاد ارائه شده به شینودا، که قطعه موسیقی “One Hundredth Stream” خود را در پایان هفته گذشته در پلتفرم زورا فهرست کرده، تا کنون رقم ۱۱۲۰۰ دلار بوده است.شینودا تأیید کرد که درآمد حاصل از این مزایده را به بورسیه ای که در کالج آرت سنتر (ArtCenter) به دانشجویان متقاضی اعطا می شود، اختصاص خواهد داد.این NFT موزیک ساخته شده توسط شینودا را شامل می شود. وی توضیح داد که فروش یک نسخه از آهنگ به این روش احتمالاً سودآورتر از انتشار آهنگ در سراسر جهان با روش های سنتی خواهد بود.با توجه به دیگر نظرات منتشر شده وی در توییتر، این خبر واکنش های متفاوت طرفداران شینودا را به همراه داشته است. او در توییتر شخصی خود اعلام کرد که:“مهم نیست که فکر می کنید قیمت پیشنهادی فعلی برای محصولات کالکشنی دیجیتال بسیار زیاد است. مهم این است که یک نفر بداند که همچین دارایی ای ارزشش را دارد.”شینودا اولین نوازنده ای نیست که اخیراً وارد بازار داغ NFT ها شده است. طی چند روز گذشته، سولجا بوی اولین قطعه خود را منتشر کرد. لیل یاچتی نیز ۱۶۰۵۰ دلار برای اولین قطعه کلکسیونی خود دریافت کرده است و کارل کاکس نیز موزیک خود را به شیوه مشابهی منتشر کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مایک شینودا رپر گروه لینکین پارک nft خود را راه اندازی کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×