روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت ریپل - 20 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت ریپل - 20 بهمن

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت ریپل – ۲۰ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت ریپل – ۲۰ بهمنقیمت توکن ریپل (XRP) در یک ناحیه مثبت و بالاتر از تراز ۰.۳۵ دلار در حال نوسان است. در صورت عبور XRP از تراز مقاومتی ۰.۴۴ دلار، قیمت این رمزارز احتمالاً صعود بیشتری را پیش روی خود خواهد داشت. در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل روند قیمت ریپل در ۲۰ بهمن خواهیم پرداخت.پس از یک جهش شدید، قیمت ریپل با در پیش گرفتن یک روند اصلاحی نزولی به زیر تراز ۰.۵۰ دلار رسید. رمزارز XRP حتی به زیر تراز حمایتی ۰.۴۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) نیز نفوذ کرد.با این وجود، همچنان حمایت خوبی از توکن XRP در تراز ۰.۳۵ دلار به عمل می آید. قبل از شروع اصلاح قیمت صعودی، یک نوسان پایین در حدود تراز ۰.۳۴ دلار شکل گرفت و پس از آن شکستی به بالای تراز مقاومتی ۰.۴۰ دلار رخ داد. قیمت در حال حاضر در نزدیکی تراز ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۰.۷۵ دلار تا نوسان پایین ۰.۳۴ دلار، در حال نوسان است.نمودار ۴ ساعته ریپل (XRP)در حال حاضر XRP در نزدیکی تراز ۰.۴۳ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) در حال معامله است. همچنین در نمودار ۴ ساعته ریپل یک کانال نزولی بسیار مهم در نزدیکی تراز مقاومتی ۰.۴۳ دلار تشکیل شده است.اگر خط روند بالایی این کانال شکسته شود، قیمت می تواند به ترازهای ۰.۴۵ و ۰.۴۶ دلار برسد. مقاومت مهم بعدی نزدیک به تراز ۰.۵۰ دلار واقع شده است. هرگونه صعود بیشتر می تواند قیمت را به سمت ترازهای ۰.۵۵ دلار و ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۰.۷۵ دلار تا نوسان پایین ۰.۳۴ دلار، هدایت کند.از طرف دیگر و در صورت در پیش گرفتن روند نزولی، قیمت می تواند به پایین تر از تراز ۰.۴۲ دلار اصلاح بخورد. حمایت اولیه در نزدیکی تراز ۰.۴۰ دلار یا خط روند پایین کانال واقع شده است. حمایت مهم بعدی نزدیک به تراز ۰.۳۸ دلار است که در زیر آن قیمت می تواند ناحیه اصلی حمایتی ۰.۳۵ دلار را تست کند.با نگاهی اجمالی به نمودار، قیمت کاملاً بالاتر از تراز مهم حمایتی ۰.۳۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) قرار گرفته است. به طور کلی، قیمت با عبور از ترازهای مقاومتی ۰.۴۳ و ۰.۴۴ دلار، می تواند شتاب بیشتری برای صعود بگیرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت ریپل - 20 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×