روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معاملات آتی اتریوم در cme راه اندازی شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ منتشر شد.

معاملات آتی اتریوم در cme راه اندازی شد

[…]

نوشته معاملات آتی اتریوم در CME راه اندازی شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

امروز معاملات آتی اتریوم در CME راه اندازی شدامروز معاملات آتی اتریوم در بورس کالای شیگاگو (CME) راه اندازی شد. روز یکشنبه بورس کالای شیکاگو از معامله مستقیم ۷۷ قرارداد آتی اتریوم رو نمایی کرد.بورس کالای شیکاگو (CME) قراردادهای آتی مورد انتظار خود برای اتر (Ether)، توکن بومی شبکه بلاکچین اتریوم (Ethereum)، را راه اندازی کرده است.در اواسط ماه دسامبر اعلام شد که معاملات آتی اتر در بورس CME از روز یکشنبه به طور مستقیم راه اندازی خواهد شد و در ماه فوریه قیمت ثبت هر قرارداد معادل ۱۶۶۹۷۵ دلار تعیین شده بود. در آن زمان، قیمت اتریوم در حدود ۱۶۰۰ دلار بود.بورس کالای شیکاگو تاکنون ۷۷ قرارداد معاملاتی را ثبت کرده که بیشتر آنها در پایان ماه فوریه به پایان خواهند رسید. قراردادهای آتی توافقنامه های قانونی برای خرید یا فروش دارایی هی دیجیتال هستند که در آنها قیمت هر دارایی برای تاریخی تعیین شده در آینده پیش بینی می شود.معاملات آتی اتریوم در CMEمعاملات آتی CME به صورت نقدی تسویه می شوند و بر اساس نرخ اعلام شده از سوی صرافی های رمزارز مهم همچون بیت استمپ (Bitstamp)، کوین بیس (Coinbase)، جمینی (Gemini)، ایت بیت (itBit) و کراکن (Kraken) معامله خواهند شد.اولین محصول معاملات آتی اتر در جهان که مطابق با قوانین تنظیمی راه اندازی شده است تقاضاهای بیشتری را از سمت سازمان های سرمایه گذار به دنبال خواهد داشت. رشد قیمت قابل توجه دومین رمزارز بزرگ دنیا و راه اندازی این محصول معاملاتی حائز اهمیت که فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران نهادی فراهم خواهد آورد، باعث خواهد شد که افراد بیشتری برای ورود به بازار اتریوم اقدام نمایند.این رمزارز از ۱۶ دسامبر یعنی زمانی که CME اعلام کرد قصد دارد قرارداد آتی اتریوم را به فهرست محصولات آتی خود اضافه نماید، بیش از سه برابر شده است و این یادآورد افزایش قیمت بیت کوین از تراز ۶۰۰۰ دلار به ۱۹۷۸۳ دلار محسوب می شود که در هفته های منتهی به ۱۷ دسامبر سال ۲۰۱۷ مشاهده شد. درست زمانی که بورس کالای شیکاگو معاملات آتی بیت کوین را آغاز کرد.پاتریک هوسر (Patrick Heusser)، رئیس کریپتو فایننس (Crypto Finance AG) شرکت مستقر در سوئیس، پیش بینی می کند که اتر جهش های قیمتی بزرگتری را در آینده نزدیک تجربه خواهد کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معاملات آتی اتریوم در cme راه اندازی شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×