روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیلگر: با خرید تسلا بیت کوین 70 هزار دلاری محقق خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ منتشر شد.

تحلیلگر: با خرید تسلا بیت کوین 70 هزار دلاری محقق خواهد شد

[…]

نوشته تحلیلگر: با خرید تسلا بیت کوین ۷۰ هزار دلاری محقق خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

خرید تسلا صعود بیت کوینبا راه یافتن بیت کوین (Bitcoin) به ترازنامه تسلا (Tesla)، صحبت از بیت کوین ۷۰ هزار دلاری در میان تحلیلگران تکنیکال بازار رمزارز بالا گرفته است.چدز (Cheds)، یک تحلیلگر رمزارز مستقل که دنبال کنندگان زیادی در توییتر دارد، پیش بینی کرده است که قیمت جفت ارز بیت کوین / دلار طی دوره های معاملاتی آتی تا ۷۰ درصد افزایش خواهد یافت. چدز این ادعا را با توجه به مشاهدات خودش بیان کرده است. او موفق شده است رفتاری فراکتال مانند را در شاخص نسبی قدرت (RSI) بیت کوین مشاهده کند که بر روند صعودی قدرتمند این رمزارز دلالت دارد. به گفته وی، هر زمان که این شاخص وارد “منطقه قدرت” شده است باعث شده قیمت بیت کوین به ترازهای بالاتری راه یابد.فراکتال RSI در نمودار قیمت بیت کویناین منطقه نمایش دهنده ناحیه اشباع خرید در نمودار بالا است. رسیدن RSI به بالاتر از تراز ۷۰ نشان دهنده آن است که بیت کوین در ناحیه ارزش گذاری بیش از حد قرار گرفته است که معمولاً به فروش گسترده آن منجر می شود. هرچند، در دو شکست اخیر به بالاتر از تراز ۷۰، این رمزارز توانسته است به خوبی موقعیت خود را بالاتر از تراز ۷۰ حفظ نماید که در نهایت به افزایش قیمت ۷۰ الی ۱۰۰ درصدی آن منجر شده است. چدز در ادامه چنین نتیجه گیری کرده است:“بر اساس این تئوری، قیمت بیت کوین باید بتواند پیش از متوقف شدن این روند تا نزدیکی تراز ۷۰ هزار دلار افزایش یابد. این اتفاق طی ۳ الی ۴ هفته آینده رخ خواهد داد.”تأثیر تسلاطرح تئوری هایی در خصوص بیت کوین ۷۰ هزار دلاری به دنبال ثبت رکورد قیمتی جدید بیت کوین در روز دوشنبه و عبور از تراز ۴۷۵۰۰ دلار برای اولین بار در طول تاریخ بالا گرفته است. پس از اعلام خبر خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین توسط تسلا (Tesla)، اتوموبیل ساز آمریکایی، و اضافه شدن آن به دارایی های ذخیره ارزش جایگزین این شرکت، تریدرها به بازار رمزارز هجوم آورده اند.تسلا در هنگام ثبت درخواست خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، از برنامه خود برای خرید بیت کوین در آینده و حتی استفاده از آن به عنوان یک روش پرداخت برای بهره گیری از محصولات و خدمات این شرکت صحبت کرده است.این خبر باعث شد که موجی از پیش بینی های صعودی از سوی تحلیل گران مطرح شود. مایک مکگلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد بورس کالا در بلومبرگ اینتلیجنس، روز دوشنبه گفت که قیمت بیت کوین می تواند تا تراز ۵۰ هزار دلار افزایش یابد. برخی دیگر از تحلیلگران معتقدند که قیمت این رمزارز می تواند حتی از تراز ۱۰۰ هزار دلار نیز بگذرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیلگر: با خرید تسلا بیت کوین 70 هزار دلاری محقق خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×