روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین 50 هزار دلاری بسیار نزدیک است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ منتشر شد.

بیت کوین 50 هزار دلاری بسیار نزدیک است

[…]

نوشته بیت کوین ۵۰ هزار دلاری بسیار نزدیک است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین ۵۰ هزار دلاری بسیار نزدیک استاگرچه تا بیت کوین (Bitcoin) 50 هزار دلاری تنها ۹ درصد فاصله داریم، اما یک شاخص شناخته شده نشان دهنده آن است که این رمزارز می تواند به سرعت از این تراز هم عبور کند. این پیش بینی با توجه به انتقال ناگهانی حجم قابل توجهی استیبل کوین طی ۲۴ ساعت گذشته به صرافی های متمرکز صورت گرفته است.همچنانکه در گزارش ها خوانده اید استقبالی گسترده از بازارهای رمزارز به عمل آمده است که شرکت خودروسازی تسلا (Tesla)، خریدار ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین، در راس آنها قرار گرفته است. به طور طبیعی، چنین اخبار اثرگذاری واکنش فوری قیمت بیت کوین را به دنبال دارند و این خبر نیز باعث شد تا قیمت BTC در کمتر از یک روز از تراز ۳۹ هزار دلار به بالاتر از تراز ۴۸ هزار دلار افزایش یابد.قیمت بیت کوین در حال حاضر بالاتر از تراز ۴۶ هزار دلار واقع شده است. با این حال، طبق اطلاعاتی که توسط کریپتو کوانت (CryptoQuant) و مدیر عامل این شرکت، کی یانگ جو (Ki Young Ju) منتشر شده است، می توان دریافت که این دارایی دیجیتال می تواند برای رسیدن به موفقیت های بعدی جایگاه خود در ترازهای بالاتری را تثبیت کند.جو برای پیش بینی قیمت خود به “سیگنال سپرده استیبل کوین ها” اشاره کرده است. این شاخص جریان ورودی استیبل کوین از تمام کیف پول ها به صرافی های رمزارز را در بر می گیرد. اگر این شاخص به بالاتر از ۸۰ رشد یابد، قیمت احتمالاً در کوتاه مدت یک صعود ۵ درصدی را تجربه خواهد کرد.میزان ورودی بیت کوین نسبت به استیبلکوین هاهمانطور که نمودار بالا نشان می دهد، شاخص طی ۲۴ ساعت گذشته چندین بار به بالای سطح ۸۰ رسیده است. بعد از هر باری که این اتقاق رخ داده، قیمت بیت کوین بالاتر رفته است.در حال حاضر، بیت کوین حدود ۹ درصد با تراز ۵۰ دلار فاصله دارد. با این وجود، میزان ذخایر استیبل کوین ها در صرافی ها به طور قابل توجهی بالاتر از ۸۰ است، که در واقع می تواند شکست سریع و رو به بالای قیمت را به دنبال داشته باشد.شاخص ترس و طمع بیت کوین (Bitcoin)از طرف دیگر، لازم به ذکر است که شاخص ترس و طمع (F&G) بیت کوین همچنین می تواند نشان دهنده آن باشد که قیمت این رمزارز وارد منطقه حباب شده است. در گذشته، به دفعات شاهد بازگشت قیمت بیت کوین به ترازهای پایین تر پس از ورود به این ناحیه بوده ایم.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین 50 هزار دلاری بسیار نزدیک است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×