روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کاهش قیمت بیت کوین به دنبال فشار رقبا برای تسخیر بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ منتشر شد.

کاهش قیمت بیت کوین به دنبال فشار رقبا برای تسخیر بازار

[…]

نوشته کاهش قیمت بیت کوین به دنبال فشار رقبا برای تسخیر بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دلیل کاهش قیمت بیت کویناز سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری تسلا (Tesla) در بیت کوین گرفته تا این واقعیت که توییتر نیز برای خرید و سرمایه گذاری در این رمزارز از خود علاقه نشان داده است، دلایل بسیاری برای ادامه روند صعودی بیت کوین (Bitcoin) در ادامه هفته جاری وجود دارد. با این وجود این ارز دیجیتال پرچمدار با کاهش قیمت مواجه شده، چرا که فشار رقبای بیت کوین برای تسخیر بازار روز به روز در حال افزایش است.قیمت بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین تراز تمام دوران خود در سطح ۴۲ هزار دلار، به شدت افزایش یافت که نشان دهنده تمایل بیش از حد بازار به صعود بود. تا به امروز این رمزارز نسبت به نقطه اوج قیمت خود، بیش از ۸.۵ درصد افت داشته است. البته با این حال BTC روند صعودی بلندمدت خود را همچنان حفظ کرده است.اصلاح قیمت بیت کوین تا حد زیادی با افت شاخص سلطه بیت کوین همزمان شده است. شاخصی که سهم بازار بیت کوین را در برابر کل بازار رمزارزها نشان می دهد. این شاخص دارایی های دیجیتال دارا مارکت کپ قابل توجه مانند اتریوم (Ethereum)، ریپل (XRP)، بایننس کوین (Binance Coin) و کاردانو (Cardano) را شامل می شود. روز سه شنبه، سلطه بیت کوین تا تراز ۶۴.۷۶ درصد افزایش یافت اما این شاخص امروز با کاهشی حدوداً ۳ درصدی به تراز ۶۱.۴۸ درصد تنزل یافت.نمودار شاخص سلطه بیت کویندلیل این کاهش را می توان در عملکرد بازار آلتکوین ها طی هفته گذشته جستجو کرد. در این مدت قیمت رمزارز بومی بلاکچین کاردانو (Cardano) تا ۲۳ درصد افزایش یافت. قیمت رمزارز پولکادات (Polkadot) نیز به طور مشابهی بیش از ۹ درصد افزایش پیدا کرد. در همین حال، آواکس (AVAX) نیز با افزایش بیش از ۱۱۸ درصد به ترازهای بالاتری جهش کرد.به طور کلی، ارزش کل بازار آلتکوین ها طی هفته جاری به ۷۹.۵ میلیارد دلار افزایش یافت تا ارزش بازار رمزارزها را به بالاتر از ۱.۴ تریلیون دلار برساند. در همین بازه زمانی بیت کوین حدود ۷۷ میلیارد دلار از ارزش بازار خود را از دست داده است. این نشان دهنده آغاز تغییراتی اساسی و مهمی در روند بازار رمزارزها است.انتظار می رود که سرمایه گذاران از دارایی های مبتنی بر پول نقد و دارای ریسک دور شده و به پناهگاه های امنی مانند طلا و بیت کوین حرکت کنند. هم اکنون سرمایه گذاری تسلا در بیت کوین به عنوان یک الگوی قابل اعتماد برای سایر شرکت ها عمل خواهد کرد و به آنها اجازه خواهد داد تا دارایی های جایگزین جدیدی را برای سرمایه گذاری کشف کرده و از دارایی های خود در برابر آثار تورمی محافظت نمایند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کاهش قیمت بیت کوین به دنبال فشار رقبا برای تسخیر بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×