روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جی پی مورگان : ما مجبور خواهیم شد در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ منتشر شد.

جی پی مورگان : ما مجبور خواهیم شد در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم !

[…]

نوشته جی پی مورگان : ما مجبور خواهیم شد در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاری جی پی مورگان در بیت کوینبر اساس گفته های رئیس جی پی مورگان (JP Morgan)، این بانک زمانی سرمایه گذاری خود در بیت کوین (Bitcoin) را آغاز خواهد کرد که تقاضا برای این رمزارز به اندازه کافی زیاد شده باشد.سرمایه گذاران قصد دارند که به بیت کوین دست یابند و بانک های بزرگ نیز از هم اکنون پشتیبانی از این رمزارز را مد نظر قرار داده اند تا از قافله عقب نمانند.به نظر می رسد که بیت کوین ، پس از بازیابی قیمت قابل توجه، از آزمایش زمان سر بلند بیرون آمده و به منتقدان خود ثابت کرده که یک دارایی قابل اطمینان است و می تواند در بلندمدت یک ابزار ذخیره ارزش عالی باشد.عملکرد این دارایی دیجیتال مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است و اینطور به نظر می رسد که فشار مستمر وارد آمده توسط گروه های سرمایه گذار بر بخش بانکداری، نتایج خوبی را به همراه داشته است.بر اساس داده های جمع آوری شده توسط هیو سان (Hugh Son)، خبرنگار اقتصادی، این امکان وجود دارد که جی پی مورگان، بزرگترین بانک سرمایه گذار در ایالات متحده، در صورت افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال از تمام توانایی خود برای پشتیبانی از این نوع دارایی جدید استفاده نماید.و با توجه به اظهار نظری که دنیل پینتو (Daniel Pinto)، رئیس مشترک جی پی مورگان، در مصاحبه با سان مطرح کرده است، تصمیم گیری آنها در مورد پشتیبانی کردن یا نکردن از بیت کوین نیست، بلکه در مورد زمان پشتیبانی کردن از این رمزارز است:“اگر با گذر زمان یک کلاس دارایی جدید توسعه یابد و توسط شرکت های مدیریت سرمایه و سرمایه گذاران مختلف مورد استفاده قرار گیرد، ما مجبور خواهیم بود در آن دارایی ورود کنیم. تقاضا هنوز به حد لازم افزایش نیافته است، اما مطمعن هستم روزی به آن نقطه خواهیم رسید.”سان به این موضوع اشاره کرده است که فشار برای پشتیبانی از ارزهای دیجیتال از داخل این بانک سرمایه گذار وارد می شود. طی چند ماه گذشته، سرمایه گذاران این بانک خواستار ارائه راهکارهایی امن و مبتنی بر سازوکارهای سیستم بانکداری سنتی برای خرید و فروش بیت کوین شده اند:“ماه گذشته و در طی برگزاری جلسه سالانه، جی پی مورگان مجبور شد به تقاضاهای مطرح شده از سوی معامله گران خود که واقعا با ولع به نمودارهای بیت کوین و نوسانات و رشد آن نگاه می کردند پاسخ دهد.”شرکت های بزرگ بیت کوین را تحت نظر دارندتغییر نگاه جی پی مورگان نسبت به بیت کوین زمانی رخ داده است که این ارز دیجیتال با پشتیبانی مثال زدنی همراه شده است. سرمایه گذاران خرد افزایش یافته اند، سیاست گذاران سرمایه گذاری در بیت کوین را به عنوان راهی برای تنوع بخشیدن به سرمایه های عمومی مد نظر قرار داده اند، شرکت های بزرگی همچون تسلا (Tesla) و پی پال (PayPal) رویکردی جدی را در پیش گرفته اند و حتی بانک ها نیز اولین قدم های خود برای ارائه خدمات رمزارز را برداشته اند.یکی از جدیدترین نمونه های قابل ذکر بانک نیویورک ملون (Bank of New York Mellon) است، قدیمی ترین بانک آمریکا، که به تازگی اعلام کرده خدمات حضانتی را برای بیت کوین و دیگر رمزارزها ارائه خواهد داد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جی پی مورگان : ما مجبور خواهیم شد در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×