روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دویچه بانک آلمان در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات نگهداری رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ منتشر شد.

دویچه بانک آلمان در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات نگهداری رمزارزها

[…]

نوشته دویچه بانک آلمان در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات نگهداری رمزارزها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

برنامه ریزی دویچه بانک آلمان برای ارائه خدمات نگهداری رمزارزدویچه بانک (Deutsche Bank) آلمان در حال برنامه ریزی برای ارائه یک پلتفرم خدمات نگهداری رمزارز است. این بانک در نظر دارد تا در چهار مرحله این سرویس را راه اندازی کند.دویچه بانک، غول بانکداری آلمان، خاطر نشان کرد که احتمالاً در آینده ای نزدیک ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بیش از ۲۴ تریلیون دلار خواهد رسید و همین امر خدمات حضانتی را به یک نیاز اساسی تبدیل خواهد کرد. در همین راستا این بانک در حال توسعه پلتفرمی است که مطابق با برنامه ریزی ها در چهار مرحله راه اندازی خواهد شد. این بانک آلمانی در گزارشی که در ماه دسامبر به مجمع جهانی اقتصاد ارائه داد از این موضوع پرده برداشته است. با این حال برنامه ی این بانک در مورد ارائه خدمات رمزارز در گزارشی که به مجمع جهانی اقتصاد ارائه داده بود توسط بسیاری از صاحب نظران نادیده گرفته شده و پنهان مانده بود.بر اساس این گزارش، بزرگترین بانک آلمان اعلام کرده است که قصد دارد یک پلتفرم معاملاتی و صدور توکن را راه اندازی کند. آنها در نظر دارند از این طریق پلی ارتباطی میان دارایی های دیجیتال و خدمات بانکی سنتی به وجود آورده و مجموعه ای از دارایی های دیجیتال و فیات را در یک پلتفرم با کاربری آسان مدیریت نمایند. اکنون به طور روزانه اخباری مبنی بر ورود بانک های بزرگ دنیا به عرصه رمزارز را می شنویم و این در حالی است که بانک نیویورک ملون (New York Mellon)، بزرگترین بانک ارائه دهنده خدمات حضانتی در دنیا، در اوایل همین هفته به بازار رمزارزها وارد شده است.همانطور که قبلاً گزارش شد بود کریستین لاگارد (Christine Lagarde)، رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB)، اعلام کرده است که بانک های مرکزی در سراسر جهان به این زودی ها به جامعه بیت کوین نخواهند پیوست. در کنفرانس آنلاین اکونومیست (Economist) که در تاریخ ۱۰ فوریه برگزار شد، رئیس بانک مرکزی اروپا نشان داد که به رمزارزهای غیرمتمرکز بی اعتماد است و آن ها را خطرناک ارزیابی کرد. وی در پاسخ به سوالی که در مورد نگهداری ذخایر رمزارزهای غیرمتمرکز توسط بانک های مرکزی مطرح شده بود، پاسخ داد:“بسیار بعید است. می خواهم اینطور جواب دهم که این سوال حتی ارزش پرسیدن هم ندارد.”موسسات سرمایه گذاری و سرمایه گذاران نهادی طی چند وقت اخیر علاقه بیشتری به بیت کوین نشان داده اند. در این میان تسلا (Tesla) به تازگی ۱.۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است که باعث شد قیمت این رمزارز به بالاترین تراز تمام دوران خود افزایش یابد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دویچه بانک آلمان در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات نگهداری رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×