روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چرا اکنون بهترین زمان برای خرید بیت کوین است ؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ منتشر شد.

چرا اکنون بهترین زمان برای خرید بیت کوین است ؟

[…]

نوشته چرا اکنون بهترین زمان برای خرید بیت کوین است ؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چرا اکنون بهترین زمان برای خرید بیت کوین است؟با توجه به اینکه قیمت بیت کوین (Bitcoin) یک مرحله از اصلاحات را پشت سر گذاشته باید گفت که اکنون نقطه ای مناسب برای معامله گران خرد است که به بازار بیت کوین وارد شوند.این که آیا اکنون بهترین زمان خرید بیت کوین است یا خیر، به این بستگی دارد که قیمت طی ماه های آینده و تا پایان سال ۲۰۲۱ به کدام جهت حرکت خواهد کرد.جیکوب کانفیلد (Jacob Canfield)، معامله گر و تحلیل گر محبوب بازار رمزارزها، اخیراً طی توییتی این چنین نوشت:“من دوستان و خانواده های بسیاری را می شناسم که بیت کوین را سال ها نگه داشته اند و در حدود ترازهای ۱۳۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار فروخته اند. حالا آنها می پرسند بهترین قیمت برای بازگشت به بازار و خرید دوباره چیست. آنها ۴ برابر سود پول خود را از دست داده اند و با این حال هنوز هم می ترسند که سود خود را از دست بدهند.”برای سنجش اینکه آیا قیمت فعلی جای مناسبی برای خرید دوباره بیت کوین است یا خیر، بهتر است در نظر داشته باشید که در آخرین رالی این رمزارز که قیمت BTC در محدوده ترازهای ۸۵۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار بود، نسبت ارزش بازار به ترموکپ (Thermocap) وضعیت مشابهی با شرایط کنونی بازار داشت. با در نظر گرفتن رالی قیمت کنونی، این شاخص پیشنهاد دهنده رشد قیمت ۱۳۵ درصدی در کمتر از ۳۰ روز است.چارت قیمت بیت کوین (Bitcoin)اگرچه چندین استدلال وجود دارد که این بار روند افزایش قیمت متفاوت خواهد بود، اما لازم به ذکر است که افزایش ۱۳۵ درصدی قیمت بیت کوین در زمان فشار بیش از حد، BTC را به بالای تراز ۱۱۰۰۰۰ دلار خواهد رساند. ممکن است یک دوره زمانی ۳۰ روزه بسیار کوتاه به نظر برسد و حتی نتوان در مورد بازه زمانی آن با قطعیت صحبت کرد اما قطعاً هدف تعیین شده برای رشد این رمزارز رخ خواهد داد.شاخص دیگری که به افزایش قیمت اشاره دارد، حجم معاملات در بازار مشتقات است. در ۱۱ فوریه ۲۰۲۱ میلادی، صرافی های رمزارز با حداکثر حجم روزانه معادل ۱۸۷.۵ میلیارد دلار رو به رو شدند. طی روند صعودی قبلی، حجم معاملات بازار مشتقات رمزارز در ۲۶ نوامبر ۲۰۱۷ رکورد ۹۳.۳۶ میلیارد دلار را ثبت کرده بود.حجم معاملات اخیر بسیار بیشتر از ارقام مربوط به سال ۲۰۱۷ بوده و این نشان دهنده یک تغییر مثبت در آینده است. حجم معاملات در بازار مشتقات اغلب نشان دهنده تغییر در هیجانات و روند معکوس آینده است که برای افزایش قیمت بیت کوین بسیار مهم خواهد بود. حجم فعلی معاملات نشان می دهد که افزایش قیمت ممکن است بسیار بزرگ باشد و نوسانات ادامه یابد.بنابراین به احتمال بسیار زیاد اکنون زمانی مناسب برای خرید مجدد و هودل (HODL) کردن بیت کوین باشد. اگر هم از قبل بیت کوین داشته اید که آن ها را نگه دارید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا اکنون بهترین زمان برای خرید بیت کوین است ؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×