روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " روند صعودی بسیار قدرتمند در انتظار اتریوم می‌باشد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ منتشر شد.

روند صعودی بسیار قدرتمند در انتظار اتریوم می‌باشد

[…]

نوشته روند صعودی بسیار قدرتمند در انتظار اتریوم می باشد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

یک روند صعودی بسیار قوی در انتظار اتریوم می باشدقبل از اینکه قیمت اتریوم (Ethereum) با اصلاح بزرگی مواجه شود، این رمزارز به بالاترین تراز قیمتی تمام دوران خود در نزدیکی تراز ۱۸۷۰ دلار رسید. با توجه به نوسان قیمت فعلی، تحلیل گران انتظار دارند که یک روند صعودی بسیار قوی پیش روی اتریوم باشد و احتمالا قیمت این رمزارز به زودی تا تراز ۲۰۰۰ دلار پیشروی خواهد کرد.در کنار بیت کوین که طی هفته گذشته بیشترین درخواست را داشته، قیمت اتریوم نیز در این مدت روند صعودی قابل توجهی را تجربه کرده است. در این بازه زمانی قیمت اتریوم به بالاتر از تراز ۱۷۰۰ دلار افزایش یافته و به همین ترتیب، قیمت بیت کوین نیز به بالاتر از تراز ۴۵۰۰۰ دلار صعود کرده است.نمودار ۴ ساعته اتریوم (Ethereum)با توجه اطلاعاتی که از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای در نمودار بالا به نمایش درآمده است، قیمت اتریوم یک روند صعودی در بالاتر از تراز ۱۷۵۰ دلار را تجربه کرده است و معاملات بالاتر از ترازهای حمایتی، ۱۸۰۰ تا ۱۷۵۰ دلار در حال انجام بوده اند. در حال حاضر، قیمت اتریوم در تراز ۱۸۳۳ دلار در حال تثبیت است و می تواند یک اصلاح قیمت تا سطح ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۱۸۷۰ دلار تا نوسان پایین ۱۷۶۰ دلار، را تجربه نماید.با توجه به اطلاعات موجود، انتظار می رود روند صعودی بسیار قوی در پیش روی اتریوم باشد. همانطور که مشاهده می کنید، در نزدیکی تراز ۱۸۰۰ دلار یک حمایت بسیار قوی وجود دارد. با این حال، ممکن است در تراز ۱۸۴۰ دلار نیز مقاومت شدیدی وجود داشته باشد.مجددا، مقاومت قدرتمند دیگری نیز در نزدیکی تراز ۱۸۷۰ دلار وجود خواهد داشت و شکست رو به بالای این مقاومت می تواند منجر به یک رالی صعودی تا تراز ۲۰۰۰ دلار بشود.تمام شاخص های مهم به روند صعودی قیمت اتریوم اشاره دارند، اما اگر قیمت از تراز ۱۸۷۰ دلار فراتر نرود، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر قیمت اتریوم در شکست مقاومت مهمی که بالای تراز ۱۸۵۰ دلار قرار دارد، موفق نباشد، می توان انتظار داشت که این رمزارز افت قیمتی تا تراز حمایتی در خط روند نزولی و تراز ۱۷۶۰ دلار را تجربه کند. حمایت مهم بعدی پس از آن نیز در نزدیکی تراز ۱۶۴۰ دلار واقع شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " روند صعودی بسیار قدرتمند در انتظار اتریوم می‌باشد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×