روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین - 26 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین - 26 بهمن

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین – ۲۶ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین – ۲۶ بهمنبازار رمزارزها شاهد رشد شدید قیمت بیت کوین تا نزدیکی تراز ۵۰ هزار دلار بوده است. با رشد شدید بزرگترین رمزارز جهان، بسیاری از آلتکوین ها نیز شاهد افزایش مشابه قیمت بودند. بایننس کوین (Binance Coin [BNB]) مدت هاست که رشد قابل توجهی را از خود نشان داده است و با توجه به افزایش ارزش بازار بیت کوین، قیمت BNB نیز افزایش یافته و در حال حاضر در تراز ۱۳۲.۴۰ دلار قرار دارد. این قیمت در نزدیکی بالاترین تراز قیمتی تمام دوران این رمزارز است. از این رو در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین می پردازیم.نمودار بایننس کویننمودار فوق نشان دهنده آن است که ارزش بایننس کوین از ابتدای فوریه بالاتر رفته است. این افزایش قیمت به روند آن کمک کرد تا حرکت صعودی را در بازار ادامه دهد.با وجود این افزایش قیمت، در حال حاضر قیمت از تراز حمایتی ۱۱۷ دلار گذشته و در حال تثبیت است و همچنین در صورت به حداکثر رسیدن قیمت این رمزارز، می توان منتظر تغییر روند آن بود.میانگین متحرک ۵۰ دوره ای مدتی است که در زیر کندل های قیمت حرکت کرده و این نشان دهنده روند صعودی قیمت است. با بالاتر رفتن قیمت و بیشتر شدن فاصله بین کندل های قیمت و میانگین متحرک ۵۰ دوره ای می توان امیدوار بود که در صورت اصلاح، این خط روند به عنوان یک حمایت عمل کند.در همین حال، شاخص بالینجر بندز (Bollinger Bands) بر این قضیه تاکید دارد که نوسانات در بازار پس از یک دوره نوسان طولانی مدت کاهش یافته است. با نوسان قیمت BNB بین ترازهای ۱۳۶ و ۱۱۷ دلار، بالینجر بندز همگرا شده و خط سیگنال همچنان پایین تر از قیمت در حال حرکت است.با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) این موضوع را نشان می دهد که این دارایی دیجیتال به ناحیه خرید بیش از حد وارد شده است. با نوسان بیشتر این رمزارز در ناحیه اشباع خرید، ممکن است قیمت آن در آینده اصلاح بخورد.جالب است بدانید که شاخص آسم آسیلیتور (Awesome Oscillator) پیش از این شاهد کاهش روند در بازار بوده است. این روند کاهشی ممکن است منجر به تغییر روند BNB شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین - 26 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×