روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " فروش 166 میلیون دلار توکن xrp توسط جد مک کالب از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ منتشر شد.

فروش 166 میلیون دلار توکن xrp توسط جد مک کالب

[…]

نوشته فروش ۱۶۶ میلیون دلار توکن XRP توسط جد مک کالب اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

فروش ۱۶۶ میلیون دلار توکن XRP توسط جد مک کالبعلی رغم این واقعیت که نهادهای تنظیمی بازار در ایالات متحده آمریکا هنوز در مورد سرنوشت XRP به عنوان یک دارایی دیجیتال تصمیم گیری قطعی نکرده اند، بازار این رمزارز شاهد حرکت مثبت از سوی اعضای جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. طی هفته گذشته، قیمت XRP حدود ۶۰ درصد افزایش یافته و از تراز ۰.۴۰ دلار به تراز ۰.۶۵ دلار رسیده است. در زمان نوشتن این مطلب ارزش این دارایی دیجیتال در تراز ۰.۶۱ دلار واقع شده است. این افزایش قیمت ارزش کل بازار ریپل را به ۲۷.۸ میلیارد دلار رسانده است. در همین حال، گزارش هایی مبنی بر آماده بودن جد مک کالب (Jed McCaleb)، یکی از بنیانگذاران شرکت ریپل (Ripple)، برای فروش XRP بیشتر در بازار وجود دارد. در حال حاضر به نظر می رسد که جد مک کالب، قصد فروش ۱۶۶ میلیون دلار توکن XRP را دارد.به گفته لئونیداس حاجیلویزو (Leonidas Hadjiloizou) در توییتر، بنیانگذار ریپل طی این هفته حدود ۳۸،۳۴۵،۴۰۶.۵۳ توکن XRP را در عرض یک روز به فروش رسانده است. حاجیلویزو اظهار داشت:“جد، طی این هفته هر روز ۳۸،۳۴۵،۴۰۶.۵۳ توکن XRP را می فروشد. این مبلغ با قیمت های فعلی طی ۱ هفته تقریبا برابر با ۲۶۸ میلیون XRP یا ۱۶۶ میلیون دلار می شود.”“با این نرخ فعلی، ۲.۸۹۶ میلیارد توکن XRP تا ماه می به فروش خواهد رسید. با نیمی از این میزان (۱۹ میلیون در روز) او تا اواسط جولای تمام توکن های خود را به فروش خواهد رساند. یعنی تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی روزانه ۱۰ میلیون دلار از این توکن را به فروش رسانده است.”با بالا ماندن قیمت ریپل در بازار، در حال حاضر، فروش زیاد می تواند باعث شود یک روند نزولی ایجاد شود که حرکت مثبت XRP در بازار را منحل کند. اخیرا، در ۱۱ فوریه، جد مک کالب، تقریبا ۴۰ میلیون XRP را از کیف پول تاکواستند (tacostand) خود منتقل کرد. کاربران این انجمن از این حرکت بنیانگذار XRP ناراضی بوده اند. اما طبق قرارداد وی با ریپل، حدود ۵۰۰ میلیون XRP برای مک کالب باقی مانده است که وی می تواند آن ها را به فروش برساند.اگر مک کالب فروش XRP را در بازار ادامه دهد، همانطور که تحلیل گران تخمین زده اند، می توانیم شاهد سقوط قیمت ریپل باشیم. نمودارهای معاملاتی XRP نشان دهنده آن است که هیچ حجم واقعی از آن حمایت نمی کند که می تواند به دلیل جهش های غیر واقعی باشد که پیشتر ایجاد شده بودند. زمان ممکن است برای XRP به عنوان یک دارایی دیجیتال حتی سخت تر بگذرد، اما جامعه رمزارزها همچنان نسبت به آینده این رمزارز خوش بین است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فروش 166 میلیون دلار توکن xrp توسط جد مک کالب از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×