روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اصلاح قیمت بیت کوین و سقوط سهمگین اتریوم و آلتکوین ها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ منتشر شد.

اصلاح قیمت بیت کوین و سقوط سهمگین اتریوم و آلتکوین ها

[…]

نوشته اصلاح قیمت بیت کوین و سقوط سهمگین اتریوم و آلتکوین ها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اصلاح قیمت بیت کوین و سقوط سهمگین اتریومطی ۲۴ ساعت گذشته و به دنبال اصلاح قیمت بیت کوین (Bitcoin) ، اتریوم (Ethereum) و دیگر آلتکوین های مطرح نیز با افتی گسترده همراه شدند.پیش از آغاز روند اصلاح قیمت ، بیت کوین به بالاترین رکورد تاریخی جدید خود در تراز ۴۹۶۵۰ دلار رسیده بود. با آنکه قیمت این رمزارز شاخص به زیر تراز ۴۷۰۰۰ دلار سقوط کرد اما همچنان توانست خود را بالاتر از تراز ۴۶۰۰۰ دلار حفظ نماید. هم اکنون و در زمان نگارش این مطلب قیمت بیت کوین توانسته است به تراز ۴۷۲۷۵ دلار افزایش یابد اما این احتمال وجود دارد که با یک مقاومت در تراز ۴۷۵۰۰ دلار مواجه شود.به جز بیت کوین و اتریوم ، اغلب آلتکوین های شاخص نیز با اصلاح قیمت تند و تیزی همراه شدند. اتریوم (ETH) با افتی ۵ درصدی همراه شده و حتی برای مدتی به پایین تر از تراز حمایتی ۱۷۰۰ دلار نیز نزول کرد. توکن ریپل (XRP) نیز با افتی سهمگین از ترازی بالاتر از ۰.۶ دلار به ناحیه حمایتی در ۰.۵۲۵ دلار سقوط کرد.افت ارزش بازار رمزارزهااین افت قیمت گسترده به کاهش قابل توجه ارزش بازار رمزارز نیز منجر شده است.پس از آنکه قیمت بیت کوین به بالاترین تراز تاریخی خود در نزدیکی تراز ۴۹۶۵۰ دلار افزایش یافت، با فشار فروش قدرتمندی مواجه شد. بیت کوین در لمس تراز ۵۰ هزار دلار ناموفق عمل کرد و پس از آن روندی نزولی را در پیش گرفت. این رمزارز شاخص ترازهای حمایتی ۴۷۵۰۰ و ۴۷۰۰۰ دلار را یکی پس از دیگری رو به پایین شکست اما در نهایت سرمایه گذاران ریسک پذیر و خریداران بازار موفق شدند در نزدیکی تراز ۴۶۰۰۰ دلار حمایت خوبی را از این رمزارز به عمل آورند. شایان ذکر است که حمایت کلیدی هفتگی نیز در نزدیکی تراز ۴۵۰۰۰ دلار واقع شده است.قیمت هم اکنون به سمت ترازهای بالاتر در حال بازیابی است و به زودی با مقاومت تراز ۴۷۵۰۰ دلار مواجه خواهد شد. اولین مقاومت قابل توجه پس از تراز یاد شده در نزدیکی سطح ۴۸۰۰۰ دلار واقع شده است. هم اکنون مقاومت اصلی هفتگی در نزدیکی ترازهای ۴۹۵۰۰ و ۵۰۰۰۰ دلار در حال شکل گیری است.تحلیل قیمت اتریومقیمت اتریوم برای رسیدن به سطوحی بالاتر از تراز ۱۸۷۵ دلار با مشکل مواجه شد و به دنبال آن یک سقوط تند و تیز را تجربه کرد. اتریوم تقریباً با افتی ۲۰۰ دلاری مواجه شد و به طور موقت تراز ۱۶۶۰ دلار را نیز لمس کرد. اما در نهایت توانست با بازیابی قیمت به بالاتر از تراز ۱۷۰۰ دلار راه یابد.هرچند این آلتکوین شاخص به زودی با مقاومت در تراز ۱۷۵۰ دلار مواجه خواهد شد. سطح مقاومت کلیدی هفتگی نیز در تراز ۱۸۰۰ دلار واقع شده است.اما اگر اتریوم روندی نزولی را در پیش بگیرد احتمالا در اولین مرحله با حمایت خریداران در تراز ۱۶۵۰ دلار مواجه خواهد شد و در صورت ادامه روند نزولی، حمایت بعدی در نزدیکی تراز ۱۵۵۰ دلار به عمل خواهد آمد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اصلاح قیمت بیت کوین و سقوط سهمگین اتریوم و آلتکوین ها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×