روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " با این 5 آلتکوین که دارای پتانسیل رشد 50 برابری هستند، آشنا شوید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ منتشر شد.

با این 5 آلتکوین که دارای پتانسیل رشد 50 برابری هستند، آشنا شوید!

[…]

نوشته با این ۵ آلتکوین که دارای پتانسیل رشد ۵۰ برابری هستند، آشنا شوید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۵ آلتکوین دارای پتانسیل رشد ۵۰ برابریآستین آرنولد (Austin Arnold)، بنیانگذار آلتکوین دیلی (Altcoin Daily) و معامله گر بازار رمزارزها، به تازگی ۵ آلتکوین دارای پتانسیل رشد ۵۰ برابری را معرفی کرده است و در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.آرنولد در یک ویدئو جدید، به ۴۶۰ هزار دنبال کننده خود اعلام کرد که آلتکوین شماره پنج فهرست او رمزارز صرافی غیرمتمرکز وان اینچ (۱Inch) است که با در پیش گرفتن یک سیاست بازاریابی تهاجمی برای جلب نظر کاربران یونی سواپ (Uniswap) به سوی خود، دندان تیز کرده است:“صرافی رمزارز غیرمتمرکز وان اینچ یک ایردراپ جذاب و جدید را با هدف جذب کاربران صرافی یونی سواپ تدارک دیده است. به این صورت که آنها رمزارز وان اینچ خود را برای کاربران صرافی های مونی سواپ (Mooniswap) و یونی سواپ (Uniswap) ارسال می کنند. این ایردراپ جذاب به نظر می رسد. زیرا معمولاً شما رمزارز خود را به کاربران خود ارائه می دهید تا در پروتکل شما مشارکت داشته باشند. با این حال، وان اینچ به حرکات خود ادامه داده و توکن خود را برای کاربران رقبای خودش می فرستد تا این کاربران را به استفاده از صرافی خود تشویق کند.”رمزارز شماره چهار این فهرست پولکااستارتر (Polkastarter یا POLS) است. پروتکلی که به پروژه ها اجازه می دهد در یک فضای غیرمتمرکز، بدون نیاز به کسب اجازه و با مشارکت کاربران سرمایه جمع کنند.“دلیل اینکه پولکااستارتر را در فهرست امروز خود قرار داده ام این است که این پروتکل به طور چشمگیری دقیقا برای آنچه که برایش در نظر گرفته شده است، مورد استفاده قرار می گیرد. به زودی چهار صرافی غیرمتمرکز پیشنهادی بر بستر پولکااستارتر راه اندازی می شوند. سوپر فارم (SuperFarm)، پولکا مارکتس (POLK)، پابلیک مینت (Public Mint) و دائو ونچرز (DAOventures) همگی پروژه های جدیدی هستند که قصد دارند کوین های خود را به مردم ارائه دهند. من نسبت به این پروژه ها بسیار هیجان زده ام. “سومین جایگاه این فهرست به رمزارز ZRX تعلق دارد. ZRX پروتکلی است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا صرافی رمزارز خود را بسازند. آرنولد می گوید که ZRX بخشی از فهرست آلتکوین های اوست. زیرا این پروژه گام هایی در جهت ایجاد حکومت غیرمتمرکز برداشته است.پروژه دیگری که مورد توجه این تحلیل گر قرار گرفته است، رمزارز فلو (Flow) است که به گفته آرنولد توجه رسانه های اصلی را به خود جلب کرده است. زیرا این پروتکل به کاربران امکان می دهد تا از توکن های غیرقابل معاوضه (NFT) استفاده کنند.و اما رمزارز شماره یک در فهرست آرنولد، انرژی وب توکن (Energy Web Token یا EWT) است که نیروی محرکه انرژی وب چین (Energy Web Chain) را تأمین می کند. Energy Web Chain یک پلتفرم بلاکچین سازمانی است که متناسب با نیازهای بخش انرژی و اثرگذاری بالای رمزارزها ساخته شده است. به گفته آرنولد شرکت های سراسر جهان در حال پی بردن به ارزش این پروتکل هستند.آرنولد در انتها تاکید کرده است که این آلتکوین ها پتانسیل تجربه رشدی ۵۰ برابری را دارند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با این 5 آلتکوین که دارای پتانسیل رشد 50 برابری هستند، آشنا شوید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×