روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " خالق لایت کوین: سرانجام قیمت nftها سقوط خواهد بود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ منتشر شد.

خالق لایت کوین: سرانجام قیمت nftها سقوط خواهد بود

[…]

نوشته خالق لایت کوین: سرانجام قیمت NFTها سقوط خواهد بود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرانجام قیمت NFTها سقوط خواهد بودبه گفته چارلی لی (Charlie Lee)، خالق لایت کوین (Litecoin)، سرانجام قیمت NFTها یا همان رمزارزهای غیرمثلی، سقوط خواهد بود.در حال حاضر رمزارزهای غیر قابل معاوضه (Non-Fungible Token) موضوع مهم و داغ فضای رمزارز و دارایی های دیجیتال هستند که به طور مستمر جهش های قیمت شدید رو به بالا را تجربه می کنند.با این حال، چارلی لی، خالق لایت کوین (LTC) بر این عقیده است که پایداری این رمزارزهای غیر قابل معاوضه چندان طولانی نخواهد بود. روز دوشنبه لی در توییتی اعلام کرد که، سرانجام رمزارزهای غیر قابل معاوضه سقوطی بیش از حد خواهد بود.به گفته لی، هنرمندان در دنیای واقعی با محدودیت زمان و انرژی مواجه هستند. وی در ادامه صحبت های خود این محدودیت را به فرآیند اثبات کار در دنیای رمزارز تشبیه کرده است. از نظر لی، این محدودیت باعث کمیابی قطعه های هنری خلق شده توسط هنرمندان مشهور شده و به همین دلیل ارزش آنها با گذر زمان افزایش پیدا می کند. لی در توئیتر خود نوشت:“از طرف دیگر، NFTها در تلاش هستند کمیابی را به صورت مصنوعی ایجاد کنند. چرا که با صرف هزینه ای تقریبا نزدیک به صفر می توان یک NFT جدید را ایجاد کرد. در نهایت بازار مملو از NFT های هنرمندانی خواهد شد که سعی دارند رمزارزهای بیشتری خلق کنند. میزان عرضه بر میزان تقاضا غالب خواهد شد و قیمت ها در نهایت سقوط خواهند کرد.”لی در نظرات خود انتقادات شدیدی را در خصوص افزایش تعداد NFTها مطرح کرده است. با این حال، استدلال هایی وجود دارند که نشان می دهند عرصه های هنری -چه از نظر دنیای واقعی و چه از نظر دنیای دیجیتال- تحت تأثیر تولید این رمزارزها قرار گرفته اند. اما در نهایت، ارزشگذاری این آثار هنری اغلب به هنرمندی بستگی دارد که مجموعه داران به آن توجه بیشتری دارند و همین امر آثار آنها را از سایر قطعات کپی متمایز خواهد کرد.همچنین به نظر می رسد که لی در انتقادات خود NFTها را به آثار هنری محدود کرده و کاربردهای دیگر آن در زمینه هایی همچون دارایی های خریداری شده درون بازی های ویدیویی و املاک دیجیتال را در نظر نگرفته است. در اوایل ماه فوریه، ۹ قطعه زمین دیجیتال در بازی لوناسیا (Lunacia) با قیمتی در حدود ۱.۵ میلیون دلار فروخته شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خالق لایت کوین: سرانجام قیمت nftها سقوط خواهد بود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×