روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش احتمال سقوط قیمت بیت کوین به دنبال تشکیل الگوی گوه صعودی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ منتشر شد.

افزایش احتمال سقوط قیمت بیت کوین به دنبال تشکیل الگوی گوه صعودی

[…]

نوشته افزایش احتمال سقوط قیمت بیت کوین به دنبال تشکیل الگوی گوه صعودی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش احتمال سقوط قیمت بیت کوینالگوی گوه صعودی بیت کوین (Bitcoin) ممکن است برای خریدارن دردسر ایجاد کند چرا که از نظر تحلیلگران تشکیل شدن این الگو احتمال سقوط بیت کوین را افزایش داده است.با وجود افزایش پارامترهای اثرگذار بر روند صعودی بیت کوین، این رمزارز نتوانست در روز یکشنبه از مرز ۵۰ هزار دلار عبور کرده و آن را در هم بشکند. در عوض، پس از شکل گیری الگوی “گوه صعودی” در چارت قیمت بیت کوین، تحلیل گران در مورد یک چرخش نزولی قریب الوقوع هشدار داده اند.قیمت بیت کوین طی روزهای اخیر بالاتر رفته و حتی از بالاترین تراز قیمتی تمام دوران خود نیز عبور کرده بود. حرکت BTC دو خط روند شیب دار رو به بالا را تشکیل داده است که به سمت یک نقطه واحد در حال همگرا شدن هستند. از منظر تکنینکال، این ساختار، یک الگوی گوه صعودی را تشکیل داده است که به طور معمول به شکست قیمت منجر خواهد شد.نمودار ۴ ساعته بیت کوین (BTC)بنابر تعاریف، مقدار ریزش احتمالی به دنبال شکل گیری این الگوی نزولی برابر با بیشترین فاصله بین خط روند بالا و پایین گوه خواهد بود. در مورد بیت کوین، مقدار ریزش احتمالی تقریبا برابر با ۵۵۰۰ دلار است که می تواند در آینده نزدیک به افت قیمت بیت کوین تا تراز ۴۳ هزار دلار منجر شود.با وجود تلاش های اخیر فروشندگان برای پایین کشیدن قیمت، اما خریداران موفق تر عمل کرده و قیمت را تثبیت کرده اند. با این حال به نظر می رسد، که شکست قیمت بیت کوین به زیر خط روند پایینی این گوه صعودی، با حمایت سطح پایینی کانال صعودی شکل گرفته در چارت این رمزارز همراه خواهد شد.نمودار ۴ ساعته بیت کوین (BTC)رسیدن بیت کوین به کف قیمت به طور بالقوه می تواند زمینه را برای یک جهش دیگر به سمت بالا فراهم کند. یک روند صعودی دیگر می تواند بیت کوین را به بیشترین تراز قیمتی خود در تمام دوران، یعنی سطح ۴۹۷۰۰ دلار بازگرداند و به عبور BTC از تراز ۵۰ هزار دلار منجر شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش احتمال سقوط قیمت بیت کوین به دنبال تشکیل الگوی گوه صعودی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×