روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آینده رمزارز ریپل چگونه رقم خواهد خورد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ منتشر شد.

آینده رمزارز ریپل چگونه رقم خواهد خورد؟

[…]

نوشته آینده رمزارز ریپل چگونه رقم خواهد خورد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آینده رمزارز ریپل چگونه رقم خواهد خورد؟شرکت رمزارز محبوب ریپل (Ripple) که در آمریکا مستقر است، به دلیل عدم اطمینان در مورد آینده توکن XRP ، طی چند هفته گذشته به بحث داغ جامعه رمزارزها تبدیل شده است. در حالی که تیم XRP زیر نظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) قرار دارد، قیمت این توکن با روندی آهسته ولی پیوسته به رشد خود ادامه می دهد. در حالی که این رمزارز در تلاش است تا جایگاه از دست رفته خود در بازار را حفظ کند، اما با گذشت زمان اعتماد سرمایه گذاران بیشتری را از دست می دهد. به راستی آینده رمزارز ریپل چگونه رقم خواهد خورد؟طی چند هفته گذشته، تصمیمات گرفته شده توسط جد مک کالب (Jed McCaleb)، هم بنیانگذار سابق و مدیر اجرایی ریپل، توجه بسیاری از اهالی جامعه رمزارزها را به خود جلب کرده است. این میلیاردر بازار رمزارزها از دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی فروش توکن های XRP خود را آغاز کرده و هر فروش او با نظارت دقیق کارشناسان انجام شده است.ماه فوریه شاهد جریمه مک کالب به دلیل فروش این توکن ها بوده ایم. زیرا او طی هفته اول، ۹۵ میلیون توکن XRP به ارزش ۵۶ میلیون دلار و در ۱۴ فوریه، روز ولنتاین، نیز ۳۸ میلیون XRP را به ارزش ۲۲ میلیون دلار به فروش رسانده است. تحلیل گرانی که از نزدیک معاملات مک کالب را زیر نظر داشته اند، فاش کرده اند که وی کیف پول تاکواستند (Tacostand) خود را خالی کرده است. گفته می شود که مک کالب طی هفته های آینده نیز به فروش توکن های خود ادامه خواهد داد.لئونیداس هاجیلویزو (Leonidas Hadjiloizou)، تحلیل گر بازار رمزارزها، پیش از این بیان کرده بود که مک کالب طی هفته آینده به طور روزانه حدود ۳۸۳۴۵۴۰۶.۵۳ توکن XRP را به طور منظم خواهد فروخت. بدین ترتیب وی در مجموع حدود ۲۶۸ میلیون توکن XRP را به ارزش ۱۶۶ میلیون دلار خواهد فروخت. سقوط مداوم XRP با روند فعلی، باعث از بین رفتن تمام سهام مک کالب خواهد شد.طبق پیش بینی های صورت گرفته بر روی قیمت XRP، اگر این رمزارز بتواند مقاومت کوتاه مدت خود را در تراز ۰.۷۵ دلار پشت سر بگذارد، می تواند به سرعت به تراز ۱ دلار برسد. ریپل از آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد روند شتابان افزایش خرید از سوی سرمایه گذاران خود بوده است. افزایش ناگهانی قیمت رمزارز ریپل باعث شده تا معامله گران حساب های خود را با سودهای شگفت آور پر کنند. حساب های دارای ۱ تا ۱۰ میلیون XRP به طور پیوسته افزایش یافته اند و همین امر احتمال حرکت این توکن به سمت ترازهای بالاتر را افزایش می دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آینده رمزارز ریپل چگونه رقم خواهد خورد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×