روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 28 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 28 بهمن

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم – ۲۸ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم – ۲۸ بهمنقیمت اتریوم (Ethereum) به بالاتر از تراز ۱۸۵۰ دلار پیشروی کرده است. اگر اتریوم روند نزولی در پیش نگیرد و به نزدیکی تراز حمایتی ۱۷۰۰ دلار نرسد، ممکن است به زودی تراز ۲۰۰۰ دلار را آزمایش کند. در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم خواهیم پرداخت.با نگاهی به چارت اتریوم می توان دید که در کوتاه مدت یک شکست به پایین تر از تراز ۱۷۰۰ دلار رخ داده است. در طی این روند قیمت اتر تا زیر تراز ۱۶۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) کاهش یافته است. اما قیمت در نزدیکی تراز ۱۶۵۰ دلاری حمایت لازم را پیدا کرد و پس از آن روند صعودی جدیدی را در پیش گرفت. چرا که خریداران کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت به بالاتر از تراز ۱۷۰۰ دلار بازگشت.در ادامه این روند یک شکست به بالاتر از تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۱۸۷۹ دلار تا نوسان پایین ۱۶۵۸ دلار، رخ داد. این رمزارز هم اکنون بالاتر از تراز ۱۷۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) در حال معامله است. همچنین در نمودار ۴ ساعته یک خط روند صعودی بسیار مهم با حمایتی نزدیک به تراز ۱۷۳۰ دلار تشکیل شده است.برای ادمه این روند صعودی، اتریوم در تراز ۱۸۵۰ دلار با مقاومت شدیدی رو به رو خواهد شد. چرا که خط اصلی روند نزولی با مقاومتی نزدیک به تراز ۱۸۴۰ دلار همچنان معتبر بوده و تراز ۷۶.۴ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۱۸۷۹ دلار تا نوسان پایین ۱۶۵۸ دلار، نیز در نزدیکی تراز ۱۸۲۵ دلار واقع شده است.نمودار ۴ ساعته اتریوم (ETH)بنابراین، قیمت باید ترازهای مقاومتی ۱۸۴۰ و ۱۸۵۰ دلار را پشت سر بگذارد تا بتواند مسیر صعودی خود به ترازهای بالاتر را ادامه دهد. اگر خریداران در این مسیر موفق عمل کنند، قیمت ممکن است تا تراز ۲۰۰۰ دلار نیز افزایش یابد.از طرفی، خطر شکست رو به پایین و به زیر تراز حمایتی ۱۷۰۰ دلار نیز همچنان وجود دارد. در صورت تحقق این شکست، قیمت ممکن است در کوتاه مدت تراز حمایتی ۱۵۵۰ دلار را مجدداً تست کند.با نگاه اجمالی به نمودار، اتریوم به وضوح در یک ناحیه صعودی بالاتر از تراز ۱۷۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعت) در حال معامله است. به طور کلی، اگر اتر تراز مقاومتی ۱۸۴۰ دلار را پشت سر بگذارد، قیمت اتریوم احتمالاً شروع به افزایش شدید خواهد کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 28 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×