روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پولکادات دوباره به چهارمین پروژه بزرگ رمزارز در جهان تبدیل شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ منتشر شد.

پولکادات دوباره به چهارمین پروژه بزرگ رمزارز در جهان تبدیل شد

[…]

نوشته پولکادات دوباره به چهارمین پروژه بزرگ رمزارز در جهان تبدیل شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پولکادات به چهارمین پروژه بزرگ رمزارز در جهان تبدیل شددر شرایطی که ارزش کل بازار رمزارزها از ۱.۵ تریلیون دلار فراتر رفته است، پولکادات (Polkadot) دوباره جایگاه چهارمین پروژه بزرگ رمزارز در جهان را از آن خود کرده است.همچنانکه پیشتر توضیح داده بودیم پولکادات یکی از معروف ترین و پرپتانسیل ترین پروژه های رمزارز مقیاس پذیر است که این روزها به دلیل افزایش قیمت کارمزد شبکه اتریوم مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و توسعه دهندگان حوزه رمزارز قرار گرفته است.طی ۲۴ ساعت گذشته و پس از یک اصلاح کوتاه مدت که در اوایل روز دوشنبه رخ داد، بهبود عملکرد بازار رمزارزها را شاهد بوده ایم. در این روند صعودی بیت کوین (Bitcoin) برای اولین بار توانست به تراز ۵۰ هزار دلار برسد. ارزش کل سرمایه بازار رمزارزها نیز به بالای ۱.۵ تریلیون دلار افزایش یافت و در همین بازه زمانی پولکادات نیز دوباره به چهارمین پروژه بزرگ بازار رمزارزها تبدیل شد و با اختلاف اندکی از کاردانو (Cardano) پیشی گرفت.برای اولین بار در طول تاریخ، بیت کوین توانست تراز ۵۰ هزار دلار را تست کند. این یک نقطه عطف بسیار مهم برای قیمت بیت کوین است، چرا که از ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی تا کنون، حدود ۷۲ درصد به ارزش این رمزارز افزوده شده است.این اتفاق قابل توجه پس از چند روز نوسان قیمت رخ داده است. پیش از این به نظر می رسید که بیت کوین روز یکشنبه و هنگامی که کمتر از ۳۰۰ دلار از هدف خود فاصله داشت، تراز ۵۰ هزار دلار را پشت سر بگذارد. با این حال، این رمزارز شاخص در دوره معاملاتی آسیایی خود با اصلاح کوتاه مدت همراه شد و به زیر تراز ۴۶ هزار دلار نفوذ کرد.اما از آن زمان قیمت این رمزارز روندی صعودی را در پیش گرفت و کمتر از یک روز طول کشید تا به مسیر اصلی خود بازگردد و از تراز ۵۰ هزار دلار نیز عبور کند.نمودار یک ساعته بیت کوین (BTC)در همین حال، براساس داده های سایت کوین گکو (CoinGecko)، رمزارز دات (DOT) رسماً به چهارمین رمزارز بزرگ دنیا تبدیل شده است. رمزارز دات به سرعت از کاردانو پیشی گرفت و اکنون نیز تنها ۳ میلیارد دلار از استیبلکوین تتر عقب تر است.همانطور که از اطلاعات به دست آماده از بازار می توان برداشت کرد، امروز بازار آلتکوین ها سبز پوش شده است. تقریباً هر رمزارزی که تصورش را کنید در حال رشد است. در همین بازه زمانی اتریوم با افزایشی در حدود ۲.۵ درصدی بالاتر از تراز ۱۸۰۰ دلار معامله شده است. در حالی که رمزارز دات بیش از ۱۴ درصد رشد داشته، کاردانو تنها ۷.۵ درصد رشد را تجربه کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پولکادات دوباره به چهارمین پروژه بزرگ رمزارز در جهان تبدیل شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×