روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر صرافی کراکن: قیمت بیت کوین به تراز 1 میلیون دلار خواهد رسید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ منتشر شد.

مدیر صرافی کراکن: قیمت بیت کوین به تراز 1 میلیون دلار خواهد رسید

[…]

نوشته مدیر صرافی کراکن: قیمت بیت کوین به تراز ۱ میلیون دلار خواهد رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

قیمت بیت کوین به تراز ۱ میلیون دلار خواهد رسیددن هلد (Dan Held)، یکی از مدیران صرافی کراکن (Kraken)، عواملی را توضیح داده است که به اعتقاد او می توانند باعث شوند تا قیمت بیت کوین به عنوان اولین رمزارز بزرگ جهان، به تراز ۱ میلیون دلار برسد.در قسمت جدید پادکست “عملکرد بیت کوین”، هلد توضیح می دهد که چرا اعتقاد دارد در بازار فعلی خریداران می توانند انتظار داشته باشند تا رشد چشمگیری تری را نسبت به دوره های رونق بیت کوین در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ شاهد باشند:“چیزی که من را در مورد آینده چرخه ی بیت کوین هیجان زده می کند، این است که بازار این بار متفاوت به نظر می رسد. بازار صعودی در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ میلادی، کاملا بر اساس گمانه زنی های انجام شده توسط معامله گران خرد بود. در آن سال ها بازارهای کلان در تمامی کشورهای جهان عملکرد خوبی داشتند. این جهش های بزرگ، عمدتاً چرخه هایی احساسی بودند که توسط سرمایه گذاران خرد و با شرایطی بسیار متزلزل به وجود آمده بودند.”اما در رالی قیمت اخیر تفاوت های زیادی به چشم می خورد.”به گفته هلد، استفاده از بیت کوین به عنوان یک دارایی بسیار با ارزش، در دوران چاپ بی رویه پول توسط دولت های سراسر جهان و در بوهبوحه همه گیر کرونا (Covid-19) مورد توجه قرار گرفته است.کرونا به عنوان یک شتاب دهنده عمل کرده و باعث درخشش بیت کوین شده است. ایده بیت کوین در دوران پس از کرونا برای اکثر افرادی که قبلاً آن را رد کرده بودند، منطقی به نظر می رسد. اینجاست که ما شاهد افزایش مشارکت و فعالیت های موسسات نهادی در بیت کوین هستیم. مدیریت کنندگان بخش قابل توجهی از ثروت جهان به بیت کوین به عنوان یک دارایی با ارزش نگاه می کنند، به عنوان یک طلای دیجیتال و این یک دارایی با ارزش و بزرگ برای جهانیان به حساب می آید.“از آنجایی که دولت ها پاسخ خود را با چاپ پول به کرونا داده اند، درنهایت ارزش ارزهای فیات کاهش می یابد و این امر مردم را وادار می کند تا سقف ۲۱ میلیونی ثابت بیت کوین را مورد بررسی قرار دهند. آنها به این سیاست پولی نگاه می کنند. به ساخت بیت کوین و اینکه چقدر غیرمتمرکز است توجه دارند. اکنون می توانید این دارایی با ارزش را برای خود ذخیره کنید و هیچ کس نمی تواند این دارایی را از شما بگیرد.”هلد در ادامه افزود که بهبود زیرساخت های رمزارزها باعث شده پرچمدار این بازار در دسترس سرمایه گذاران خرد نیز قرار بگیرد، و این عامل دیگری است که می تواند باعث افزایش تقاضا بشود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر صرافی کراکن: قیمت بیت کوین به تراز 1 میلیون دلار خواهد رسید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×