روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مایکرواستراتژی قصد خرید 600 میلیون دلار بیت کوین دیگر را دارد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ منتشر شد.

مایکرواستراتژی قصد خرید 600 میلیون دلار بیت کوین دیگر را دارد

[…]

نوشته مایکرواستراتژی قصد خرید ۶۰۰ میلیون دلار بیت کوین دیگر را دارد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مایکرواستراتژی قصد خرید ۶۰۰ میلیون دلار بیت کوین دیگر را داردمایکرواستراتژی (MicroStrategy)، غول هوش تجاری و یکی از برجسته ترین موسسات طرفدار بیت کوین (Bitcoin)، اعلام کرده است که قصد خرید ۶۰۰ میلیون دلار بیت کوین دیگر را دارد. مایکرواستراتژی با هدف تبدیل ذخایر دلاری خود به دارایی های جایگزین، در حال حاضر نزدیک به ۱.۶ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است.این غول نرم افزاری قبل از ارائه پیشنهاد ۶۰۰ میلیون دلاری برای خرید بیت کوین، پیشنهادی مشابه را برای سرمایه گذاری ۶۵۰ میلیون دلاری در سیتی بانک (Citi Bank) را ارائه داده بود که با مخالفت سیتی بانک همراه شد.مایکرواستراتژی خرید بیت کوین را از آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز کرد، زمانی که بیت کوین در تراز ۱۰ هزار دلار قرار داشت، و از آن زمان تا کنون این غول نرم افزاری چندین خرید دیگر نیز انجام داده است تا ارزش کل سرمایه گذاری بیت کوین خود را به بیش از ۲ میلیارد دلار (با احتساب خرید ۶۰۰ میلیون دلاری کنونی) برساند. خرید ۱.۵۷ میلیارد دلاری بیت کوین برای این شرکت، تا کنون بیش از یک میلیارد دلار در طول یک سال درآمدزایی داشته است.مایکرواستراتژی به عنوان سازمان پیشگام در سرمایه گذاری روی بیت کوین شناخته می شود. نه به این دلیل که آنها در حال حاضر بزرگترین خریدار بیت کوین در بین موسسات هستند. بلکه مهمتر از آن این است که آنها بی وقفه تلاش کرده اند تا به سایر موسسات و مدیران عامل در مورد اهمیت بیت کوین به عنوان یک دارایی با ارزش یاد کنند.بسیاری بر این باورند که مایکرواستراتژی همچنین در ۱.۵ میلیارد دلار خرید بیت کوین توسط شرکت تسلا (Tesla) با مدیریت ایلان ماسک (Elon Musk) نیز اثرگذار بوده است.اطلاعیه اخیر نشان دهنده آن است که مایکرواستراتژی قصد دارد ۶۰۰ میلیون دلار بیت کوین دیگر را از طریق انتشار اوراق قرضه نیز خریداری کند و در آینده نیز برای خرید بیت کوین های بیشتر اقدام خواهد کرد. از نظر حجم بیت کوین های تحت مدیریت، مایکرواستراتژی تنها پایین تر از گری اسکیل (Grayscale) و در رتبه دوم قرار دارد. زیرا این شرکت مدیریت دارایی در حال حاضر نزدیک به ۳ میلیارد دلار بیت کوین را در اختیار دارد.این خبر در حالی اعلام شده که قیمت بیت کوین با ثبت یک رکود جدید بالاتر از تراز ۵۰ هزار دلار در حال معامله است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مایکرواستراتژی قصد خرید 600 میلیون دلار بیت کوین دیگر را دارد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×