روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین تا ماه آینده به تراز 65 هزار دلار خواهد رسید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ منتشر شد.

بیت کوین تا ماه آینده به تراز 65 هزار دلار خواهد رسید!

[…]

نوشته بیت کوین تا ماه آینده به تراز ۶۵ هزار دلار خواهد رسید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

طبق تحلیل فرکتال ، بیت کوین تا ماه آینده به تراز ۶۵ هزار دلار خواهد رسیدطی روزهای گذشته بیت کوین به بالاترین رکورد قیمتی تمام دوران خود در نزدیکی تراز ۵۱ هزار دلار رسیده است. اما این تازه آغاز یک روند صعودی جدید است، چرا که یک شرکت تجزیه و تحلیل داده پیش بینی کرده است که بیت کوین تا ماه آینده به تراز ۶۵ هزار دلار خواهد رسید.تریدینگ شات (TradingShot)، یک شرکت مدیریت معاملاتی مستقل، در آخرین گزارش خود به دنبال کنندگانش اعلام کرده که قیمت بیت کوین تا ماه آینده به تراز ۶۵ هزار دلار خواهد رسید و در صورت ادامه این روند، این رمزارز می تواند حرکت صعودی خود را در همین بازه زمانی تا تراز ۷۰ هزار دلار نیز ادامه دهد.تحلیل اصلی تریدینگ شاتک بر اساس یک فراکتال تکینیکال شکل گرفته است که به اصطلاح به آن کانال فیبوناچی گفته می شود که در پیش بینی الگوهای قیمت بیت کوین در سال گذشته نقش مهمی برای آنها داشته است. این شرکت برای تعیین حرکت بعدی بیت کوین، از همین مدل پیش بینی استفاده کرده که نشانه هایی بیش از حد صعودی را از خود به نمایش گذاشته است.تا کنون، بیت کوین در محدوده کانال فیبوناچی در حرکت بوده است و سطوح آن به عنوان حمایت و مقاومت عمل کرده اند. تریدینگ شات، این دامنه های نوسانی را با استفاده از این سطوح ترسیم کرده است: ۰، ۰.۳۸۲، ۰.۵، ۰.۶۱۸، ۱.۰، ۱.۳۸۲، ۱.۵، ۱.۶۱۸ و ۲.۰. همه این خطوط موازی با یکدیگر حرکت می کنند.نمودار یک هفته ای بیت کوین (BTC)ساختار کانال فیبوناچی نشان دهنده آن است که بیت کوین یک شمع هفتگی را بالاتر از تراز ۱.۶۱۸ بسته است که می تواند تقویت کننده دو حالت باشد. حالت اول در مورد آینده ای است که به سمت تراز بعدی در سطح ۲.۰ حرکت خواهد کرد. در همین حال، حالت دوم به وقوع یک اصلاح قیمت به سمت پایین و تا ناحیه ۱.۶۱۸ الی ۱.۳۸۲ اشاره دارد.تراز ۲.۰ فیبوناچی در نزدیکی تراز ۷۰ هزار دلار قرار گرفته است. از طرف دیگر، منطقه ۱.۶۱۸ الی ۱.۳۸۲ تقریباً بین ترازهای ۵۰ و ۳۵ هزار دلار واقع شده است. تریدینگ شات اضافه کرد که حتی یک حرکت نزولی به معامله گران اجازه خواهد داد که بیت کوین را در ترازهای پایین تر خریداری کنند. درست مشابه رفتار کاملا هیجانی بازار که در دسامبر سال گذشته میلادی رخ داد. تریدینگ شات اعلام کرد که:“در حال حاضر، این الگو نشان دهنده آن است که به دلیل بسته شدن یک شمع هفتگی بالای تراز ۱.۶۱۸ فیبوناچی، می توان انتظار داشت که این روند برای لمس خط ۲.۰ فیبوناچی ادامه پیدا خواهد کرد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین تا ماه آینده به تراز 65 هزار دلار خواهد رسید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×