روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت ترون - 29 بهمن ماه از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت ترون - 29 بهمن ماه

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت ترون – ۲۹ بهمن ماه اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت ترون – ۲۹ بهمن ماهدر حالی که قیمت بیت کوین (Bitcoin) همچنان در حال افزایش است، قیمت ترون (TRON) در حال تثبیت جایگاه خود بالاتر از تراز ۰.۰۴۵۰ دلار است. قیمت TRX می تواند حرکت صعودی دیگری را تا بالاتر از ترازهای ۰.۰۵۲۰ و ۰.۰۵۵۰ دلار آغاز کند. در ادامه مطلب به تجزیه و تحلیل روند قیمت ترون خواهیم پرداخت.قیمت ترون پس از نزدیک شدن به سطح ۰.۰۵۰۰ دلار، بالاتر از تراز مقاومتی ۰.۰۵۵۰ دلار قرار گرفت و به سرعت رشد کرد. قیمت TRX حتی بالاتر از تراز مقاومتی ۰.۰۵۸۰ دلار نیز قرار گرفت و به بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) نفوذ کرد.قبل از اصلاح قیمت در ترازهای پایین تر، ترون در تراز ۰.۰۶۱۱ دلار واقع شده بود اما به دنبال این اصلاح قیمت یک شکست به زیر ترازهای حمایتی ۰.۰۵۵۰ و ۰.۰۵۲۰ دلار اتفاق افتاد. با این حال، خریداران در بالاتر از تراز ۰.۰۴۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) به فعالیت های خود ادامه دادند.پایین ترین قیمت ترون هم اکنون در حدود تراز ۰.۰۴۵۸ دلار و تراز ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۰.۰۶۱۱ دلار تا نوسان پایین ۰.۰۴۵۸ دلار، قرار دارد و هم اکنون در حال تثبیت جایگاه خود است. قیمت TRX در حال حاضر از حمایت تراز ۰.۰۴۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) برخوردار است.نمودار ۴ ساعته ترون (TRX)همچنین در نمودار ۴ ساعته یک مثلث بزرگ وجود دارد که با مقاومتی در نزدیکی تراز ۰.۰۵۲۰ دلار تشکیل شده است. مقاومت مهم بعدی نیز نزدیک به تراز ۰.۰۵۳۵ دلار و سطح ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۰.۰۶۱۱ دلار تا نوسان پایین ۰.۰۴۵۸ دلار، واقع شده است.یک شکست واضح به بالای ترازهای ۰.۰۵۲۰ و ۰.۰۵۳۵ دلار به احتمال زیاد باعث خواهد شد تا ترون تراز مقاومتی ۰.۰۵۵۰ دلار را در هم بشکند. پس از آن مانع بزرگ بعدی بر سر راه خریداران در تراز ۰.۰۶۰۰ دلار واقع شده است.از طرف دیگر، قیمت ممکن است تا سطح حمایتی مثلث در تراز ۰.۰۴۸۵ دلار کاهش یابد و به روند نزولی خود ادامه دهد. حمایت مهم بعدی در نزدیکی تراز ۰.۰۴۵۰ دلار واقع شده است که اگر رو به پایین شکسته شود احتمال سقوط تا حمایت بعدی در تراز ۰.۰۴۲۰ دلار نیز وجود خواهد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت ترون - 29 بهمن ماه از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×