روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ایلان ماسک : قطعا در آینده مارس کوین به وجود خواهد آمد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ منتشر شد.

ایلان ماسک : قطعا در آینده مارس کوین به وجود خواهد آمد

[…]

نوشته ایلان ماسک : قطعا در آینده مارس کوین به وجود خواهد آمد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ایلان ماسک : قطعا در آینده مارس کوین به وجود خواهد آمدایلان ماسک (Elon Musk) به عنوان یکی از حامیان بیت کوین (Bitcoin) اعلام کرد که قطعا در آینده مارس کوین (MarsCoin) به وجود خواهد آمد. به گفته ایلان ماسک، حامی بیت کوین و مدیر عامل تسلا، دارایی دیجیتال فرازمینی در راه است.ماسک در یک رشته توییت به پیشنهاد یکی از کاربران توییتر به نام منصور شاهرخ، که از این میلیاردر معروف خواسته بود تا دارایی دیجیتال جدیدی را برای حل مسئله تمرکز بیش از حد دوج کوین (DOGE) در میان بزرگترین هلدرهایش آن ایجاد کند، جواب داده است. منصور شاهرخ در توییت خود گفته بود:“یک ایلان کوین (ElonCoin#) جدید بسازید. آنها را به دارندگان خرده پای دوج کوین (Dogecoin#) بدهید تا کیف پول دوج کوین خود را خالی کنند. نیازی نیست برای ثروتمندتر کردن هلدرهای بزرگ دوج کوین به آنها پولی پرداخت کنی و زمان و انرژی صرف کنی، نیازی نیست ایلان کوین را به ارز زمین تبدیل کنی.”ماسک در پاسخ به این پیشنهاد گفت که “فقط در صورت لزوم” دست به انجام چنین کاری خواهد زد. اما چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل صرافی بایننس (Binance)، در ادامه توییت ایلان ماسک پاسخ وی را داد و برای کوین احتمالی او نامی را پیشنهاد کرد. چانگ پنگ ژائو در توییتر خود اینگونه نوشت:“این کار ضروری است. ممکن است نام آن رمزارز مارس کوین باشد؟”و ایلان ماسک در پاسخ به ژائو در زیر پست او اینگونه پاسخ داد که:“قطعا مارس کوین وجود خواهد داشت.”در دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی، ایلان ماسک ایده مارس کوین (MarsCoin) را مطرح کرد. زمانی که بحثی توسط لکس فریدمن (Lex Fridman)، محقق هوش مصنوعی در مورد اقتصاد مریخی مبتنی بر رمزارزها مطرح شد، ایلان ماسک پاسخ وی را با ارائه طرحی در خصوص مارس کوین داد.هرچند ایده ای که امروز ارائه شد، هیچ ارتباطی با رمزارز مختص مریخ ندارد، اما اظهار نظر ایلان ماسک نشان داد که ارزهای دیجیتال نقشی جدی را در اقتصاد مریخ ایفا خواهند کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ایلان ماسک : قطعا در آینده مارس کوین به وجود خواهد آمد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×