روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس مایکروسافت : برنامه‌ای برای پیروی از تسلا در خرید بیت کوین نداریم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ منتشر شد.

رئیس مایکروسافت : برنامه‌ای برای پیروی از تسلا در خرید بیت کوین نداریم

[…]

نوشته رئیس مایکروسافت : برنامه ای برای پیروی از تسلا در خرید بیت کوین نداریم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رئیس مایکروسافت برنامه ای برای پیروی از تسلا در خرید بیت کوین نداردبرد اسمیت (Brad Smith)، رئیس مایکروسافت (Microsoft)، اعلام کرد که با وجود افزایش میزان سرمایه گذاری های بیت کوین (Bitcoin)، هیچ برنامه ای برای پیروی از تسلا در خرید بیت کوین ندارد.برد اسمیت طی مصاحبه ای به جولیا چاترلی (Julia Chatterley) از خبرگزاری CNN اعلام کرد که:“من هیچ گفت و گوی جدیدی در مورد بیت کوین نشنیده ام. اما بگذارید این یک نکته را بگویم که اگر سیاست سرمایه گذاری خود را در مورد بیت کوین تغییر دهیم، شما اولین نفری خواهید بود که متوجه آن خواهید شد.”چاترلی بیان کرد که او مجبور شد سوالی را در راستای اینکه “تسلا بیت کوین را به تراز نامه خود اضافه کرده است” بپرسد.از زمانی که تسلا اعلام کرد که ۱.۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و قصد دارد این رمزارز را به عنوان روش پرداختی برای خید اتومبیل های الکتریکی خود بپذیرد، قیمت بیت کوین به صورت سرسام آوری افزایش یافت و امروز نیز از تراز ۵۲ هزار دلار فراتر رفته است.یکی از کاربران توییتر به نام گز اولداسکول (Gaz Oldskool)، در توییتی این گوینه نوشت که:“مدیران معقول همانهایی هستند که منتظر نتیجه پرونده کمیسیون بورس و ارواق بهادار آمریکا (SEC) و ریپل (Ripple) هستند. آنها فکر می کنند این که بیت کوین از این پس با نظارت دقیق و مقررات مبادله شود، چندان موضوع مهمی نیست. مهم این است که بیت کوین جایگاه آینده دلار آمریکا را در بازارهای جهانی تهدید کرده است. شک نکنید که آنها این اجازه را نخواهند داد.”در حالی که مایکروسافت ممکن نیست به این سرعت از سرمایه گذاری در بیت کوین کناره گیری کند، با نگاه به سابقه این شرکت از سال ۲۰۱۴ میلادی تا کنون، می‎ توان دریافت که مشتریان این شرکت برخی از محصولات آنها را با پرداخت بیت کوین خریداری کرده اند.در حالی که مایکروسافت در بازار رمزارزها سرمایه گذاری نکرده است، شرکت نرم افزاری دیگری به نام مایکرواستراتژی (MicroStrategy) روز گذشته اعلام کرد که قصد دارد یک بار دیگر ۶۹۰ میلیون دلار وام بگیرد و آن را برای خرید بیت کوین هزینه کند. بدین ترتیب در پایان ژانویه ۲۰۲۱، این شرکت تقریباً ۷۰۷۸۴ واحد بیت کوین (معادل ۳.۶ میلیارد دلار) در اختیار خواهد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس مایکروسافت : برنامه‌ای برای پیروی از تسلا در خرید بیت کوین نداریم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×