روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " قابلیت واریز و برداشت رمزارزها به اپلیکیشن معاملاتی رابین هود اضافه خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ منتشر شد.

قابلیت واریز و برداشت رمزارزها به اپلیکیشن معاملاتی رابین هود اضافه خواهد شد

[…]

نوشته قابلیت واریز و برداشت رمزارزها به اپلیکیشن معاملاتی رابین هود اضافه خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اضافه شدن امکان واریز و برداشت رمزارزها به اپلیکیشن رابین هوداپلیکیشن معاملاتی آمریکایی رابین هود (Robinhood)، اعلام کرده که در تلاش است تا واریز و برداشت رمزارزها در این سیستم عامل را امکان پذیر سازد. این اقدام کاربران رمزارزهای این برنامه را قادر می سازد تا کوین هایی مانند بیت کوین (Bitcoin)، اتریوم (Ethereum) و غیره را مستقیماً به حساب کاربری خود منتقل کنند. این تصمیم چند روز پس از انتشار خبرهای مبنی بر جلوگیری این پلتفرم معاملاتی از خرید دارایی های خاصی همچون رمزارز دوج کوین (Dogecoin) توسط کاربران صورت گرفته است.این شرکت سیاست جدید خود را روز چهارشنبه و از طریق یک توییت اعلام کرد. توجه داشته باشید که رابین هود قبلاً از برخی از رمزارزها در پلتفرم معاملاتی خود حمایت به عمل آورده بود. با این حال، کاربران رابین هود تا پیش از این تنها می توانستند با پرداخت ارزهای فیات در این پلتفرم نسبت به خرید رمزارزها اقدام نمایند و درست مانند شرایط پی پال (PayPal) آن را بفروشند. به عبارت دیگر این پلتفرم همچون صرافی های رمزارز گزینه ای برای واریز یا انتقال ارزهای دیجیتال به کیف پول های دیگر به کاربران ارائه نمی داد. با این حال، رابین هود اکنون به دنبال راه اندازی این قابلیت است.با توجه به آخرین به روزرسانی منتشر شده از سوی این پلتفرم، رابین هود در حال حاضر تلاش هایش را برای فعال کردن این ویژگی در اپلیکیشن خود آغاز کرده است. با این حال، آنها تاریخ دقیق کامل شدن ویژگی واریز و برداشت را مشخص نکرده اند. همچنین مشخص نیست که آیا عملکرد واریز و برداشت برای تمام هر هفت رمزارزی که هم اکنون از آنها پشتیبانی می شود، فعال خواهد شد یا خیر. رابین هود هم اکنون از رمزارزهای بیت کوین اس وی (BSV)، بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، دوج کوین (DOGE) ،بیت کوین کش (BCH) و اتریوم کلاسیک (ETC) پشتیبانی می کند.این شرکت اظهار داشت که ارزهای دیجیتال در پلتفرم آنها توسط کیف پول های خود اپلیکیشن نگهداری خواهند شد. از طرف دیگر، آنها خاطر نشان کرده اند که در حال حاضر قصد ندارند در بازار رمزارزها سرمایه گذاری کنند. در این میان این سوال برای بسیاری از مردم مطرح می شود که آیا کاربران این پلتفرم می توانند به کلیدهای خصوصی دارایی های دیجیتال خود دسترسی پیدا کنند یا خیر؟

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قابلیت واریز و برداشت رمزارزها به اپلیکیشن معاملاتی رابین هود اضافه خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×