روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارزش کل بازار بیت کوین از 1 تریلیون دلار گذشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ منتشر شد.

ارزش کل بازار بیت کوین از 1 تریلیون دلار گذشت

[…]

نوشته ارزش کل بازار بیت کوین از ۱ تریلیون دلار گذشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ارزش کل بازار بیت کوین به ۱ تریلیون دلار رسیدبا عبور قیمت بیت کوین (Bitcoin) از تراز ۵۵۵۰۰ دلار در روز جمعه و ثبت یک رکورد تاریخی جدید، ارزش کل بازار بیت کوین به یک تریلیون دلار رسید.بیت کوین، پیشروترین ارز دیجیتال در جهان، با رشد ادامه دار خود و رسیدن به بالاترین قیمت تمام دوران خود در تراز ۵۶۳۹۹.۹۹ دلار، رشد هفتگی ۱۴ درصدی، همچنان نگاه ها را به سوی خود جلب کرده است. قیمت بیت کوین تنها طی همین ماه نزدیک به ۷۰ درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مطلب، BTC بالاتر از تراز ۵۵۷۰۰ دلار در حال تبادل است. رشد بیت کوین به واسطه سازمان های بزرگی که به سرمایه گذاری در این رمزارز پیشرو علاقه پیدا کرده اند، بیش از پیش تقویت شده است. انتشار داستان موفقیت بیت کوین در میان جامعه سرمایه گذاران همچنان ادامه دارد و همین موضوع این رمزارز را به موضوع اصلی بحث و تبادل نظر سرمایه گذاران تبدیل کرده است.ارزش کل بازار رمزارزها در مجموع به ۱.۷ تریلیون دلار رسیده است و در این بین تنها ارزش کل بازار بیت کوین برای اولین بار از مرز یک تریلیون دلار گذر کرده است. قیمت بیت کوین در مارس سال گذشته به ۴۰۰۰ دلار رسیده بود. اما اکنون و به لطف عملکرد خیره کننده این رمزارز، قیمت بیت کوین به بالاتر از تراز ۵۵۰۰۰ دلار نیز افزایش یافته است. بیت کوین امسال بیش از ۹۲ درصد رشد کرده است.اتریوم (Ethereum)، دومین رمزارز بزرگ جهان از نظر سرمایه بازار و حجم روزانه مبادلات، نیز با رسیدن به تراز ۲۰۴۰.۶۲ دلار رکوردی جدید را از خود به جای گذاشته و به طور هفتگی ۱۲ درصد سود را به دارندگان خود عرضه داشته است.رشد بیت کوین با توجه به علاقه سازمان ها برای سرمایه گذاری در آن چشمگیر بوده استصعود بی وقفه بیت کوین و سودی که نصیب سرمایه گذارانش کرده نشان دهنده آن است که این رمزارز در حال تثبیت جایگاه خود در میان سرمایه گذاران و شرکت های مهمی همچون تسلا (Tesla)، مسترکارت (Mastercard) و بانک نیویورک ملون (BNY Mellon) است. تسلا در اوایل این ماه ۱.۵ میلیارد دلار در رمزارز بیت کوین سرمایه گذاری کرده بود و همین امر باعث افزایش قیمت بیت کوین و صعود آن به بالاتر از تراز ۵۰ هزار دلار و در نهایت رسیدن آن به بالاترین قیمت تمام دوران خود در تراز ۵۵۰۰۰ دلار شد.به دنبال سرمایه گذاری تسلا در بیت کوین، چندین شرکت بزرگ دیگر نیز علاقه خود را به این رمزارز اعلام کردند. مسترکارت غول پرداخت های بین المللی نیز به تازگی از برنامه خود برای ارائه خدمات معاملاتی رمزارز به کاربران خود رونمایی کرده بود.همانطور که قبلا گزارش شده بود، ایلان ماسک از سرمایه گذاری تسلا در بیت کوین دفاع و اعلام کرده است که این رمزارز (بیت کوین) بهتر از ارزهای فیات می باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارزش کل بازار بیت کوین از 1 تریلیون دلار گذشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×