روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی 2 رمزارز پر پتانسیل برای کسب سود بیشتر از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ منتشر شد.

معرفی 2 رمزارز پر پتانسیل برای کسب سود بیشتر

[…]

نوشته معرفی ۲ رمزارز پر پتانسیل برای کسب سود بیشتر اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی ۲ رمزارز پر پتانسیل برای کسب سود بیشترطی روزها و هفته های گذشته بسیاری از رمزارزها رکوردهای جدیدی را از خود به جای گذاشته اند. اما هنوز هم می توان رمزارزهایی را یافت که پتانسیل رشد بالایی دارند. به همین منظور در ادامه این مطلب به معرفی ۲ رمزارز پر پتانسیل برای کسب سود بیشتر خواهیم پرداخت.کوتی خود را به عنوان اولین پلتفرم فین تک (Fintech) معرفی کرده است که سازمان ها را قادر می سازد راه حل های پرداخت مختص به خود را ساخته و همچنین ارزهای دیجیتال خود را برای صرفه جویی در وقت و پول به بازار عرضه کنند.کوتی یکی از اولین پروتکل های بلاکچین در جهان است که برای پرداخت های غیرمتمرکز بهینه شده و برای استفاده توسط معامله گران، دولت ها، دپ های (DApp) و همچنین صادرکنندگان استیبل کوین ها طراحی شده است.کوتی پی (COTI Pay) اولین برنامه این پلتفرم بلاکچینی است. این برنامه خود را به عنوان یک بلاکچین اقتصادی توصیف می کند. گروه کوتی در مارس ۲۰۱۷ آغاز به کار کرده و این در حالیست که پلتفرم سهام گذاری آنها از ۱ ژانویه ۲۰۲۰ راه اندازی شده است.در حال حاضر رمزارز کوتی در صرافی های بایننس (Binance)، بی دسک (Bidesk)، وی سی سی اکسچنج (VCC Exchange)، هیت بی تی سی (HitBTC) و کوکوین (KuCoin) قابل معامله است.تزوس (XTZ)تزوس (Tezos) یا XTZ یک شبکه بلاکچین مبتنی بر قراردادهای هوشمند است. این شبکه بی شباهت به اتریوم (Ethereum) نیست. با این حال، یک تفاوت بزرگ وجود دارد: تزوس قصد دارد زیرساخت های پیشرفته تری را ارائه دهد. به این معنی که می تواند با گذشت زمان تکامل و بهبود یابد. این مشکلی است که در زمان ایجاد بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم نیز وجود داشت. افرادی که ارز XTZ را در اختیار دارند، می توانند به پیشنهادهای مرتبط با ارتقا پروتکل که توسط توسعه دهندگان تزوس ارائه شده است رأی دهند.این پلتفرم متن باز، خود را امن، قابل ارتقا و ساخته شده برای تمام دوران ها معرفی کرده است. طبق نظر تیم تزوس، این بدان معنی است که پلتفرم آنها تا آخرین روز در پیشرفته ترین حالت باقی خواهد ماند و خود را در آینده با تمام نوآوری ها و تحولات فناوری بلاکچین وفق خواهد داد.در حال حاضر تزوس در صرافی های بایننس (Binance)، هوبی گلوبال (Huobi Global)، بیکی (Biki)، اچ بی تی سی (HBTC) و اوکی ایکس (OKEx) قابل معامله است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معرفی 2 رمزارز پر پتانسیل برای کسب سود بیشتر از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×