روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 2 اسفند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 2 اسفند

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم – ۲ اسفند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم – ۲ اسفندطی ۲۴ ساعت گذشته اتریوم (Ethereum) چند ساعتی را بالاتر از تراز ۲۰۰۰ دلار در حال معامله بود. پس از شکست موفقیت آمیز تراز ۱۴۲۰ دلار، تحلیلگران انتظار داشتند قیمت اتریوم بتواند تا تراز ۱۹۵۰ دلار افزایش یابد. اگرچه تحقق این امر مدتی طول کشید، اما این رمزارز سرانجام توانست به آن تراز برسد. اما به احتمال زیاد این پایان روند اتر نخواهد بود. در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم خواهیم پرداخت.نمودار یک ساعته اتریوم (ETH)الگوی کوتاه مدتی که در نمودار قابل مشاهده است، یک کانال افزایشی است و به طور کلی در صورت شکست شدن خطوط حمایتی، یک روند نزولی را به دنبال خواهد داشت. چنین نزولی می تواند ETH را به تراز ۱۸۰۰ دلار بازگرداند، اما هنوز نشانه ای از افت قیمت اتر دیده نمی شود.می توان انتظار داشت که خطوط روند پایینی و بالایی کانال به عنوان نواحی تقریبی حمایت و مقاومت عمل کنند. در حالی که ناحیه مهم حمایتی از تراز ۱۹۵۰ تا ۲۰۵۰ دلار نشان دهنده یک ناحیه سودآور است که بر اساس شکست ناحیه قبلی در تراز ۱۴۲۰ دلار پیش بینی شده است.اتریوم در کوتاه مدت، یک حرکت صعودی قدرتمند را پیش رو خواهد داشت. بر این اساس بازآزمایی دوباره تراز ۲۰۰۰ دلار احتمالاً دوباره اتفاق خواهد افتاد. زیرا این تراز از نظر روانشناسی بازار بسیار مهم است و فرصت خوبی را برای خرید ایجاد خواهد کرد.چند روزی است که شاخص نسبی قدرت (RSI) در بازه زمانی ۱ ساعته به زیر عدد ۵۰ نرفته است و در بازه های زمانی کوتاه تر روند صعودی واضحی را می توان در آن مشاهده کرد و هیچ نوع واگرایی قابل مشاهده نیست و نمی توان هیچگونه نشانه ای مبنی بر آغاز روند نزولی را در این شاخص مشاهده کرد.ورود به این رمزارز در این ناحیه قیمتی از نظر ریسک به ریوارد ممکن است بهترین انتخاب ممکن نباشد. با این حال افزایش آهسته قیمت اتریوم طی چند روز گذشته نشان می دهد که سرمایه گذاری در یک بازه زمانی طولانی مدت در تراز ۲۰۰۰ دلار استراتژی خوبی خواهد بود. ترازهای مهم حمایتی در سطوح ۱۹۵۰ دلار و ۱۹۱۵ دلار قابل مشاهده هستند. یک حرکت نزولی به زیر این ترازها به معنای از اعتبار ساقط شدن کانال صعودی خواهد بود. در حالی که تراز ۲۷ درصد فیبوناچی بازگشتی، در تراز ۲۲۸۶ دلار، را می توان به عنوان هدفی کوتاه مدت در نظر گرفت برای خریداران در نظر گرفت.چه انتظاری از حرکت قیمت اتریوم داشته باشیم؟بازار در بازه های زمانی کوتاه تر صعودی بوده است. البته اتریوم هنوز مانند پادشاه رمزارزها، بیت کوین، جهش شدیدی را تجربه نکرده است.چشم انداز بلندمدت این رمزارز بدون تغییر باقی مانده است و هنوز هیچ سیگنالی مبنی بر آغاز شدن یک روند معکوس به چشم نمی خورد و کانال صعودی هنوز شکسته نشده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت اتریوم - 2 اسفند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×