روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 3 اسفند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 3 اسفند

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۳ اسفند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین – ۳ اسفندقیمت بیت کوین (Bitcoin) بالاتر از تراز ۵۰ هزار دلار روند صعودی قدرتمندی را در پیش گرفته است و به بالاترین رکورد قیمتی خود در تراز ۵۷۵۰۰ دلار دست یافته است. با این حال به نظر می رسد که بیت کوین همچنان از حمایت خریداران برخودار است و خود را برای درک تراز ۶۰۰۰۰ دلار آماده می کند. در ادامه به تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین در ۳ اسفند خواهیم پرداخت.بیت کوین به بالاتر از تراز ۵۰۰۰۰ دلار حرکت کرد و در بالاترین قیمت تاریخی خود در نزدیکی تراز ۵۷۵۰۰ معامله شد. قیمت این رمزارز به شکل خوشایندی بالاتر از تراز ۵۵۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) در حال نوسان است.بر اساس داده های بدست آمده از کراکن (Kraken) یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی در نزدیکی سطح ۵۴۰۰۰ دلار در چارت ۴ ساعته بیت کوین و دلار در حال شکل گیری است. این رمزارز نشانه های مثبت بسیاری را از خود به نمایش گذاشته است و به نظر می رسد که خریداران به دنبال آزمایش تراز ۶۰۰۰۰ دلار هستند.قیمت بیت کوین در حال تثبیت جایگاهطی هفته گذشته، قیمت بیت کوین به بالاتر از ناحیه مقاومتی ۵۰۰۰۰ دلار حرکت کرد. این رمزارز شاخص حتی توانست تراز ۵۵۰۰۰ دلار را نیز در هم بشکند و به راحتی بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) جای خوش کند.تحلیل قیمت بیت کوین (۴ ساعته)این رمزارز که به تازگی تراز ۵۷۵۰۰ دلار را نیز درک کرده، هم اکنون روندی اصلاحی را در پیش گرفته است. پس از ثبت رکوردی جدیدی بیت کوین با افتی تند و تیز به پایین تر از ترازهای ۵۶۰۰۰ و ۵۵۰۰۰ دلار راه یافت. قیمت این رمزارز سطح ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی (Fib retracement)، از حرکت صعودی نوسان پایین ۵۰۶۳۴ دلار تا نوسان بالای ۵۷۵۰۰ دلار، را نیز شکست.هرچند، خریداران همچنان در بازار دست بالا را در اختیار داشتند و در نزدیکی تراز ۵۴۰۰۰ دلار حمایت خوبی را از این رمزارز به عمل آوردند.همچنین یک روند صعودی کلیدی نیز در نزدیکی تراز حمایتی ۵۴۰۰۰ دلار در چارت ۴ ساعته در حال شکل گیری است. این رمزارز هم اکنون در حال بازیابی قیمت است و بالاتر از تراز ۵۵۰۰۰ در حال معامله می باشد. با این حال یک مقاومت اولیه در نزدیکی سطح ۵۷۰۰۰ دلار وجود دارد و پس از آن اولین سطح مقاومتی قابل توجه در نزدیکی تراز ۵۷۵۰۰ دلار واقع شده است.یک شکست مقاومتی واضح به بالاتر از تراز مقاومتی ۵۷۵۰۰ دلار احتمالاً راه را برای صعودهای بعدی هموار خواهد کرد. سطح مقاومت عمده بعدی برای خریداران در نزدیکی تراز ۶۰۰۰۰ دلار واقع شده است.روند نزولی بیت کوین چگونه خواهد بود؟با این حال اگر بیت کوین در عبور از تراز ۵۷۵۰۰ با مشکل مواجه شود احتمال تجربه یک روند اصلاحی تقویت خواهد شد. در صورت تحقق این سناریو اولین حمایت قابل توجه در نزدیکی خط روند صعودی در نزدیکی تراز ۵۴۰۰۰ دلار از آن به عمل خواهد آمد.پس از آن نیز انتظار می رود که در نزدیکی تراز ۵۲۵۰۰ یک حمایت خوب از بیت کوین به عمل آید. با این حال اگر یک شکست واضح به پایین تر از این تراز صورت گیرد، احتمال ریزش قیمت بیت کوین تا تراز ۵۰۰۰۰ دلار در آینده نزدیک وجود خواهد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت بیت کوین - 3 اسفند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×