روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت یونی سواپ ، دوج کوین و اتریوم - 3 اسفند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت یونی سواپ ، دوج کوین و اتریوم - 3 اسفند

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت یونی سواپ ، دوج کوین و اتریوم – ۳ اسفند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت یونی سواپ ، دوج کوین و اتریوم – ۳ اسفندبه دلیل نوسانات جذابی که بازار رمزارزها طی روزها و هفته های گذشته داشته است، در ادامه این مطلب به صورت کاملا مختصر به تجزیه و تحلیل روند قیمت یونی سواپ (UNI)، دوج کوین (Dogecoin) و اتریوم (Ethereum) خواهیم پرداخت. اتریوم در معرض فشار فروش فروشندگان قرار گرفت و این امر باعث شد تا دوباره به زیر تراز ۲۰۰۰ دلار بازگردد.بررسی روند یونی سواپ نیز نشان می دهد که حرکت صعودی آن در کوتاه مدت تضعیف شده و در همین حال روند نزولی دوج کوین نیز با رسیدن به تراز حمایتی و حمایت خریداران کندتر شده است.نمودار یک ساعته یونی سواپ (UNI)قیمت یونی سواپ طی روز گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش یافت و به بالاترین تراز قیمتی خود در سطح ۳۲.۹ دلار رسید. با این حال حرکت صعودی تضعیف شده و در نمودار روزانه اینطور به نظر می رسد که یونی سواپ بیش از این نمی تواند به روند صعودی خود ادامه دهد.شاخص مکدی (MACD) نیز شکل گیری یک کراس نزولی را نمایش می دهد که افت آهسته قیمت را به دنبال داشته است. به این ترتیب یونی سواپ به تراز ۲۷ دلار رسید و سعی کرد با تست مجدد تراز ۳۲ دلار روند خود را باز یابد. در زمان نوشتن این مطلب، هنوز نمی توان سیگنال خرید یا فروش واضحی را برای یونی سواپ مشاهده کرد. اما می توان گفت که فرصت های خوب خرید در تلاقی قیمت با ترازهای اصلاحی فیبوناچی بازگشتی واقع شده است. به عنوان مثال ترازهای ۲۵ دلار یا ۲۳.۷ دلار.تحلیل دوج کوین (DOGECOIN)نمودار یک ساعته دوج کوین (DOGE)دوج کوین (Dogecoin) طی هفته های اخیر به نقاط پایین تری در نمودار نزول کرده است. همانطور که در شاخص آسم آسیلیتور (Awesome Oscillator) و خطوط بالینجر بندز (Bollinger Bands) مشخص شده، قیمت تقریبا ثابت باقی مانده است. حجم معاملات نیز به طور مداوم کم شده است.خط میانگین متحرک ساده ۵۰ دوره ای (خط زرد) در حال حرکت به بالای خط میانگین متحرک ساده ۲۰ دوره ای (خط سفید) بوده است. با این حال، تراز حمایتی ۰.۰۵۴ دلار باعث شده تا فروشندگان طی روزهای گذشته فعالیت چندانی در بازار نداشته باشند. شایان ذکر است که دوج کوین پایین تر از تراز ۰.۰۵۴ دلار نیز، از حمایت تراز ۰.۰۴۴ دلار برخوردار خواهد شد.تحلیل اتریوم (Ethereum)نمودار یک ساعته اتریوم (ETH)در نمودار یک ساعته، اتریوم از کانال صعودی که طی چند روز گذشته در آن در حال حرکت بود، خارج شده است. ترازهای ۱۹۵۰ تا ۲۰۵۰ دلار ترازهای مهمی بوده اند که خریداران در حفظ آنها ناموفق عمل کرده اند.حرکت شاخص قدرت نسبی (RSI) به زیر تراز ۵۰، گویای یک روند نزولی است. زیرا اتریوم در حال حاضر در بالاترین تراز قیمتی خود به سر می برد. با این حال تراز ۲۳.۶ درصد فیبوناچی به عنوان یک تراز حمایتی عمل خواهد کرد. افت مجدد قیمت اتریوم به تراز ۱۸۷۵ دلار و چندان دور از انتظار نیست و حرکات قیمت طی چند روز آینده نشان خواهد داد که آیا یک اصلاح عمیق تر قریب الوقوع است یا اینکه دوره اصلاحی پایان یافته و اتریوم می تواند تراز ۲۰۰۰ دلار را دوباره تست کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت یونی سواپ ، دوج کوین و اتریوم - 3 اسفند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×