روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل روند قیمت زی کش ، آلگوراند و ریپل - 4 اسفند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ منتشر شد.

تحلیل روند قیمت زی کش ، آلگوراند و ریپل - 4 اسفند

[…]

نوشته تحلیل روند قیمت زی کش ، آلگوراند و ریپل – ۴ اسفند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل روند قیمت زی کش ، آلگوراند و ریپلریپل (XRP) یک الگوی مثلثی را تشکیل داده که می تواند شکست صعودی را در به دنبال داشته باشد. به شرط آنکه خریداران از تراز ۰.۵ دلار مقاومت خوبی به عمل آورند. آلگوراند (Algorand) نتوانسته است از تراز ۱.۴۲ دلار عبور کند و پایین تر از این سطح جای خوش کرده است و در همین حال از حرکت قیمت زی کش (Zcash) اینطور به نظر می رسد که ریزش قیمت تا تراز ۱۵۰ دلار نیز محتمل است. طی روزهایی گذشته حتما متوجه این موضوع شده اید که از نوسانات کوتاه و شکسته شدن خطوط روند می توان سودهای بسیاری کسب کرد. چرا که تغییر روند رمزارزها فرصت های بسیاری را برای خرید و فروش ایجاد می کنند. از این رو به صورت اجمالی به بررسی روند قیمت زی کش ، آلگو و ریپل خواهیم پرداخت.نمودار یک ساعته زی کش (ZEC)در نمودار یک ساعته زی کش یک الگوی گوه تشکیل شده و قیمت به زیر این الگو لغزیده تا نشانگر بازگشت به تراز ۱۴۰ دلار باشد. شاخص مکدی (MACD) طی چند روز گذشته به طور پیوسته در حال کاهش بوده است.سطح حمایت قبلی در تراز ۱۷۲ دلار برای تأیید حرکت نزولی به عنوان یک مقاومت جدید دوباره تست شد و قیمت زی کش در عبور از آن ناموفق ظاهر شد. تراز ۱۵۸ دلار می تواند به عنوان یک ناحیه حمایتی نزول زی کش را متوقف کند، اما احتمالا این حمایت طولانی نخواهد بود. شاخص OBV نشان دهنده آن است که فروشندگان طی چند روز گذشته واقعا بازار این رمزارز را در دست گرفته اند.حجم فروش، تنها کسری از حجم خرید در رالی صعودی بود. اما روند کنونی نشان دهنده این موضوع است که روند فروش اخیر از اعتبار بیشتری برخوردار است. انتظار می رود در صورت ادامه روند نزولی قیمت زی کش تراز ۱۴۹ دلار به عنوان حمایت بعدی عمل کند.تحلیل آلگوراند (ALGO)نمودار یک ساعته آلگو (ALGO)به نظر می رسد که در چارت زمانی طولانی تر آلگوراند، یک کانال نزولی (آبی) یا الگوی پرچم صعودی تشکیل شده است. با این حال، یک روندی صعودی را برای قیمت این رمزارز شاهد نبودیم. چرا که آلگو با مقاومت مهی در تراز ۱.۴۲ دلار روبرو شد که نتوانست با موفقیت از آن عبور کند.فروشندگان طی روزهای گذشته کنترل تراز ۱.۴۲ دلار را در اختیار خود گرفته اند و قیمت را به سمت تراز ۱.۲۶ دلار سوق داده اند. در این مدت آسم آسیلیتور (Awesome Oscillator) نیز زیر خط صفر در حال حرکت بوده که به معنای حرکت نزولی قیمت است. در صورت شکسته شدن ترازهای حمایتی ۱.۲۶ و ۱.۲ دلار، آلگو می تواند تا تراز ۱ دلار نیز نزول کند.تحلیل ریپل (XRP)نمودار ۴ ساعته ریپل (XRP)ریپل یک الگوی مثلث نزولی را تشکیل داده و در زمان نوشتن این مطلب در تراز ۰.۵۱۹ دلار در حال معامله شدن است. تراز ۰.۵۴ دلار یا ۰.۲۶۱ فیبوناچی اصلاحی (Fib Retracement) نیز در ادامه این روند از یک سطح حمایتی به یک مقاومت تبدیل شده است.مسیر احتمالی قیمت XRP طی چند روز آینده با رنگ آبی مشخص شده است. اگر XRP تراز ۰.۴۹ دلار را با حجم بالا رو به پایین بشکند این ایده از اعتبار ساقط خواهد شد. تست دوباره تراز ۰.۵۱ دلار به عنوان یک تراز حمایتی، احتمالاً در ساعات آینده رخ خواهد داد. زیرا قرار گرفتن شاخص نسبی قدرت (RSI) زیر سطح ۵۰، از افزایش فشار نزولی حکایت دارد.در صورتی که یک شکست رو به بالا از تراز ۰.۵۴ دلار رخ دهد، تراز ۰.۶ دلار هدف بعدی خریداران خواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل روند قیمت زی کش ، آلگوراند و ریپل - 4 اسفند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×