روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا تراز قیمتی جدید اتریوم قابل تحقق است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ منتشر شد.

آیا تراز قیمتی جدید اتریوم قابل تحقق است؟

[…]

نوشته آیا تراز قیمتی جدید اتریوم قابل تحقق است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آیا تراز قیمتی جدید اتریوم قابل تحقق است؟طی دو روز گذشته اتریوم (Ethereum) با رسیدن به تراز ۲۰۰۰ دلار، رکورد قیمتی جدیدی را به ثبت رساند. در زمان نگارش این مطلب قیمت اتریوم در نمودارهای قیمت ریزش کرده است. قیمت طی ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۵ درصد و در هفته گذشته بیش از ۱۲.۵ درصد افزایش یافته است و اقدامات اخیر باعث شده تا این سوال برای معامله گران خرد به وجود آید که آیا این روش اتریوم برای جبران خسارت افرادی است که فرصت های سرمایه گذاری دیگر را از دست داده اند؟ آیا تراز قیمتی جدید اتریوم قابل تحقق است؟نمودار روزانه تراکنش های اتریوم (ETH)از آنجایی که قیمت اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است، یکی از معیارهای اصلی که جهت روند قیمت را نشان می دهد تعداد کل معاملات است. بر اساس داده های اتر اسکن (Etherscan)، تعداد کل معاملات شبکه اتریوم در حال حاضر در آستانه عبور از سطح ۱.۴ میلیون، بالاترین رکورد اتریوم که در سپتامبر ۲۰۲۰ ثبت شده بود، قرار دارد. در حال حاضر، تعداد معاملات به ۱.۲۹ میلیون معامله رسیده و همچنان در حال افزایش است.برای اینکه قیمت به نزدیکی تراز ۲۰۰۰ دلار یا بالاتر از آن افزایش یابد، حجم معاملات باید به بالاتر از ۱.۴ میلیون برسد. قیمت اتریوم از ابتدای سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۶۰ درصد افزایش یافته است و این باعث می شود که این آلتکوین شاخص با بیت کوین، که از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا کنون بیش از ۹۰ درصد رشد کرده، رقابت خوبی داشته باشد. اکثر آلتکوین ها سودهای دو رقمی را از خود به جای گذاشته اند. با این حال دو رمزارز یک اصلاح بزرگ را تجربه کرده و از ژانویه ۲۰۲۱ تا کنون بیش از دو بار نوسانات شدید قیمت داشته اند.در مورد اتریوم، سقوط قیمت با شدت کمتری همراه بوده است و احتمالا روند افزایش قیمت در کوتاه مدت بدون اصلاح جدی ادامه خواهد داشت. به صورت مشابه بیت کوین نیز همچون اتریوم با کمبود عرضه مواجه شده و خروج اتریوم از صرافی ها افزایش یافته است.نمودار میزان خروجی اتریوم (ETH) از صرافی هابر اساس نمودار بالا، جریان خروج دارایی های اتریوم از ابتدای فوریه ۲۰۲۱ روندی افزایشی در پیش گرفته است. اگرچه این مقدار در مقایسه با ژانویه ۲۰۲۱ کمتر بوده است، اما جریان سرمایه خروجی فعلی از مقدار مشابه سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ بیشتر است.جریان خروجی اتریوم از صرافی ها به مقصد کیف پول های خصوصی بوده و این امر ممکن است به حرکت اتریوم به یک تراز قیمتی بالاتر کمک کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا تراز قیمتی جدید اتریوم قابل تحقق است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×