روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو - 12 اسفند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو - 12 اسفند

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو – ۱۲ اسفند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو – ۱۲ اسفندکاردانو (Cardano)، به یک روند صعودی وارد شده و بالاتر از تراز ۱ دلار قرار گرفته است. رشد قیمت آدا (ADA) احتمالا تا تراز مقاومتی ۱.۵۰ دلار ادامه خواهد یافت. در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو در ۱۲ اسفند خواهیم پرداخت.در نتیجه این روند صعودی، قیمت آدا به بالاتر از تراز ۱.۳۵۰ دلار رسید و به بالاترین سطح یک سال اخیر در تراز ۱.۴۸۸ دلار رسید. به تازگی، یک اصلاح نزولی به زیر ترازهای ۱.۴۰۰ و ۱.۳۵۰ دلار و تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت صعودی از نوسان پایین ۰.۹۹۱ دلار تا نوسان بالای ۱.۴۸۸ دلار، رخ داده است.با این حال، قیمت در حال یافتن حمایات قوی در نزدیکی تراز ۱.۲۰۰ دلار است. هم اکنون کاردانو در تراز حمایتی ۱.۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دور ه ای (۴ ساعته) در حال معامله شدن است. علاوه بر این، یک خط روند صعودی بسیار مهم با حمایتی نزدیک به تراز ۱.۱۸۰ دلار در نمودار ۴ ساعته تشکیل شده است.نمودار ۴ ساعته کاردانو (ADA)حمایت مهم بعدی نزدیک به تراز ۰.۱۸۱۰ دلار و تراز ۶۱.۸ درصد فیبوانچی بازگشتی، در حرکت صعودی از نوسان پایین ۰.۹۹۱ دلار تا نوسان بالای ۱.۴۸۸ دلار، واقع شده است. حمایت اصلی هم اکنون در نزدیکی تراز ۱.۱۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ (۴ ساعته) در حال شکل گیری است.ریزش های بیشتر ممکن است حرکت آدا به سمت ترازهای حمایتی ۱.۰۵۰ و ۱.۰۲۰ دلار را به دنبال داشته باشد. در روند صعودی، قیمت در نزدیکی تراز ۱.۳۰۰ دلار با مقاومت بسیار زیادی روبرو شده است به همین دلیل بسته شدن کندل بالاتر از تراز ۱.۳۰۰ دلار، به احتمال زیاد نوید بخش آغاز یک جهش تازه به ترازهای ۱.۴۵۰ و ۱.۵۰۰ دلار خواهد بود.همانطوری که در نمودار قابل مشاهده است، کاردانو به وضوح بالاتر از تراز ۱.۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ (۴ ساعته) در حال معامله شده است. به طور کلی، روند قیمت احتمالاً به حرکت خود به بالاتر از تراز ۱.۳۰ دلار ادامه خواهد داد، مگر اینکه کندل در زیر تراز ۱.۱۵۰ دلار بسته شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت کاردانو - 12 اسفند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×