روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تغییر حالت بازار زمزارزها از ترس به طمع ، با صعود بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ منتشر شد.

تغییر حالت بازار زمزارزها از ترس به طمع ، با صعود بیت کوین

[…]

نوشته تغییر حالت بازار زمزارزها از ترس به طمع ، با صعود بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تغییر حالت بازار زمزارزها از ترس به طمع ، با صعود بیت کوینبا بازگشت بیت کوین (Bitcoin) به روندی مثبت، بازارهای دیفای (DeFi) و رمزارزها نیز چشم انداز خوش بینانه ای را پیش روی خود شاهد هستند. در نتیجه این تغییر و بازگشت بیت کوین به مسیر صعودی ما شاهد تغییر حالت بازار زمزارزها از ترس به طمع هستیم.بازار رمزارزها امروز به پشتوانه افزایش ۳.۷ درصدی پادشاه خود بیت کوین، روندی صعودی را در پیش گرفته است. طبق اطلاعات منتشر شده کل ارزش بازار رمزارزها توسط کوین گکو (CoinGecko) 5 درصد افزایش یافته و هم اکنون به ۱.۵۵ تریلیون دلار رسیده است.ارزش کل بازار رمزارزهادر فرآیند بازگشت روند بیت کوین به مسیر صعودی، تقریبا تمامی آلتکوین های بزرگ افزایش قیمت نسبت به ارزهای فیات را شاهد بوده اند. به استثنای کاردانو (ADA)، که طی هفت روز گذشته نیز عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود، اما امروز ۲.۶ درصد کاهش را تجربه کرد.بازار گسترده رمزارزها امروز سبز رنگ استطی چند روز گذشته احساسات معامله گران بازار رمزارزها تغییرات زیادی را به خود دیده و به طور کلی ناپایدار بوده است. دیروز صبح و پس از فشار مداوم فروشندگان که به کاهش ارزش بازار منجر شد، معامله گران زیادی دچار ترس شدند.اما با توجه به تحلیل چند شاخصه هیجانات بازار رمزارز که توسط آلترنیتیو (alternative.me) منتشر شده، احساسات بازار بلافاصله به ناحیه طمع بسیار بازگشت.هیجانات بازار رمزارزها طی ۲۴ ساعت گذشتهبازیابی بازار دیفای به دنبال قدرت گیری بازار رمزارزهابازار مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) نیز در کنار سایر بازارهای رمزارز در حال تجربه یک روند صعودی است. کل ارزش قفل شده (TVL) در بازار دیفای در حال حاضر ۳۹.۱۴ میلیارد دلار است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط دیفای پالس (DeFi Pulse) توکن های این حوزه رشد قابل توجهی را شاهد بوده اند و کل ارزش قفل شده در آنها نیز به طور مشابهی افزایش یافته است.کل ارزش قفل شده در دیفای در اوایل این هفتهدر این مدت رقابت در میان صرافی های غیرمتمرکز شدت گرفته است. این در حالی است که بیش از ۳ میلیارد دلار از ارزش این بازار در اختیار دو صرافی یونی سواپ (UniSwap) و سوشی سواپ (SushiSwap) است. فاصله بین صرافی کرو فایننس (Curve Finance) و یونی سواپ در حال حاضر تنها ۰.۲۴ میلیارد دلار است و این دو صرافی غیرمتمرکز به ترتیب ۳.۷۰ و ۳.۹۴ میلیارد دلار از کل ارزش قفل شده را در اختیار دارند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تغییر حالت بازار زمزارزها از ترس به طمع ، با صعود بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×