روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تقلای بیت کوین برای عبور از تراز 50 هزار دلار، تثبیت آلتکوین ها پس از صعود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ منتشر شد.

تقلای بیت کوین برای عبور از تراز 50 هزار دلار، تثبیت آلتکوین ها پس از صعود

[…]

نوشته تقلای بیت کوین برای عبور از تراز ۵۰ هزار دلار، تثبیت آلتکوین ها پس از صعود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تثبیت آلتکوین ها پس از صعودبیت کوین (Bitcoin) بالاتر از تراز ۴۸ هزار دلار روندی اصلاحی را در پیش گرفته و در این راه تراز مقاومتی ۵۰ هزار دلار را نیز موقتاً آزمایش کرده است. قیمت بیت کوین در حال حاضر بالای ناحیه حمایتی ۴۸ هزار دلار در حال تثبیت شدن است. تا زمانی که بیت کوین به پایین تراز ۴۸ هزار دلار حرکت نکرده باشد، این احتمال وجود خواهد داشت که بار دیگر برای عبور از تراز ۵۰ هزار دلار تلاش کند. در همین حال شاهد تثبیت قیمت آلتکوین ها پس از یک روند صعودی هستیم.اکثر آلتکوین ها هم اکنون سودده هستند. اتریوم (Ethereum) مقاومت تراز ۱۶۰۰ دلار را تست کرده و در حال تثبیت جایگاه خود بالاتر از تراز ۱۵۵۰ دلار است. ریپل (Ripple) برای شکست تراز ۰.۴۵۰ دلار تلاش ناموفقی را پشت سر گذاشته و هم اکنون یک روند اصلاحی را در پیش گرفته است و احتمالاً این روند را تا تراز ۰.۴۲۵ دلار نیز ادامه خواهد داد.پس از آزمایش تراز ۵۰ هزار دلار، قیمت بیت کوین اصلاح منفی کوتاه مدتی را آغاز کرد. در این مسیر بیت کوین به زیر ترازهای ۴۹۲۰۰ و ۴۹۰۰۰ دلار کاهش یافت. با این حال، قیمت این رمزارز همچنان بالاتر از ترازهای ۴۸۴۰۰ و ۴۸۰۰۰ دلار باقی مانده است. اگر شکستی واضحی به زیر تراز ۴۸ هزار دلار رخ دهد، این احتمال وجود خواهد داشت که فعالیت های فروشندگان باعث شود قیمت تراز ۴۶۵۰۰ دلار را نیز امتحان کند. در حالت صعودی، تراز ۵۰ هزار دلار یک ناحیه مقاومتی قوی به حساب می آید. شکست به بالاتر از تراز ۵۰ دلار می تواند جهش قیمت به سمت تراز ۵۲ هزار دلار را به همراه داشته باشد.تغییرات قیمت اتریوم و دیگر آلتکوین هاقیمت اتریوم از ناحیه مقاومتی ۱۶۰۰ دلار کاهش یافته است. اتریوم به زیر تراز ۱۵۸۰ دلار کاهش یافته، اما همچنان بالاتر از تراز ۱۵۵۰ دلار در حال حرکت است. حمایت مهم بعدی نزدیک به تراز ۱۵۰۰ دلار و پس از آن در تراز ۱۴۵۰ دلار واقع شده است. هر گونه ریزش بیشتر ممکن است اتریوم را برای آزمایش تراز ۱۴۵۰ دلار آماده کند. از طرف دیگر، قیمت ممکن است با فعالیت فروشندگان نزدیک به تراز ۱۶۰۰ دلار مواجه شود. بسته شدن کندل روزانه اتریوم بالاتر از تراز ۱۶۰۰ دلار می تواند جهش قیمت به سمت ترازهای ۱۶۵۰ و ۱۶۶۵ دلار را به دنبال داشته باشد.بایننس کوین (BNB) قبل از اصلاح، مقاومت تراز ۲۶۵ دلار را آزمایش کرد. BNB اکنون در حال تست تراز ۲۵۰ دلار است. اگر حرکات منفی بیشتری وجود داشته باشد، تراز ۲۴۲ دلار می تواند به عنوان یک حمایت عمل کند. برعکس، حریداران ممکن است با فشار بیش از حد منجر به شکسته شدن تراز ۲۶۵ دلار شوند.لایت کوین (LTC) بالاتر از تراز ۱۷۲ دلار معامله در حال معامله است و در حال حاضر تراز ۱۸۰ دلار را آزمایش می کند. یک مقاومت مهم در نزدیکی تراز ۱۸۵ دلار واقع شده است و می توان انتظار داشت که این مقاومت با افزایش فشار خرید از سوی خریداران شکسته شده و لایت کوین حرکت به سمت تراز مقاومتی ۲۰۰ دلار را آزمایش کنند.بسیاری از آلتکوین ها بیش از ۱۰ درصد رشد کرده اند. از جمله آنها می توان به ای ان جی (ENJ) ، فلو (FLOW)، سی آر وی (CRV)، تتا (THETA)، زم (XEM)، کامپ (COMP)، جی آر تی (GRT)، رون (RUNE)، سوشی (SUSHI)، اس ان ایکس (SNX)، بی سی اچ (BCH)، مانا (MANA)، لینک (LINK) و یونی (UNI) اشاره کرد. در این میان، ENJ تقریباً ۴۰ درصد رشد کرده و توانسته است تا تراز ۰.۸۶۶ دلار افزایش یابد. این رمزارز طی یک هفته رشدی ۵۸ درصدی را به خود دیده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تقلای بیت کوین برای عبور از تراز 50 هزار دلار، تثبیت آلتکوین ها پس از صعود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×