روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 5 دلیل آغاز روند نزولی قیمت بیت کوین تا تراز 45 هزار دلار در آینده نزدیک از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ منتشر شد.

5 دلیل آغاز روند نزولی قیمت بیت کوین تا تراز 45 هزار دلار در آینده نزدیک

[…]

نوشته ۵ دلیل آغاز روند نزولی قیمت بیت کوین تا تراز ۴۵ هزار دلار در آینده نزدیک اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۵ دلیل که می توانند روند نزولی قیمت بیت کوین تا تراز ۴۵ هزار دلار را موحب شوندبا شکست بیت کوین (Bitcoin) در عبور موفقیت آمیز از تراز ۵۰ هزار دلار طی ۳۶ ساعت گذشته، بسیاری بر این باورند که بزرگترین رمزارز جهان به زیر تراز ۴۷ هزار دلار سقوط خواهد کرد. بسیاری از کارشناسان این روند اصلاحی را خوب ارزیابی کرده اند. با این حال، لازم به ذکر است که افت قیمت بیت کوین با افزایش قراردادهای باز همراه شده است، روندی که در برخی از چرخه های اخیر بازار نیز تا حدودی مشاهده شده است. در این مطلب دلایلی را که می توانند به روند نزولی قیمت BTC تا تراز ۴۵ هزار دلار منجر شوند بررسی خواهیم کرد.عبور ارزش قراردادهای باز در بازار معاملاتی بیت کوین از مرز ۱۵ میلیون دلار را می توان به عنوان یک سیگنال نزولی برای بیت کوین محسوب کرد. در حقیقت، با کاهش قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مطلب به زیر تراز ۵۰ هزار دلار، این احتمال بسیار قوی تر از قبل به نظر می رسد.حجم قراردادهای باز در معاملات آتی بیت کوین (BTC)با بررسی نمودار فوق که کل ارزش قراردادهای باز در بازار معاملات آتی بیت کوین (BTC)، را به تصویر کشیده است می توان دید که آخرین بار که این شاخص به بالاترین حد خود رسیده است، در نهایت افت قیمت بیت کوین را به همراه داشته است. از جمله افت قیمت ۱۰ درصدی که در یک روز اتفاق افتاد. اگر اتفاق مشابه دیگری تکرار شود، ممکن است قیمت متناسب با عملکرد قیمت بازار رمزارزها به زیر تراز ۴۵ هزار دلار نیز کاهش یابد.در اینجا، تراز ۴۵ هزار دلار یک تراز روانشناختی مهم برای قیمت بیت کوین محسوب می شود. این واقعیت را نیز باید در نظر گرفت که از سال ۲۰۱۳ تا کنون قیمت BTC هر ساله تقریباً در ماه مارس با کاهش روبرو شده است. بنابراین این احتمال بسیار زیاد است که دو عامل یاد شده بتوانند در روند این دو در روند بیت کوین تاثیر منفی بگذارند و بازیابی از این وضعیت ممکن است حتی یک ماه نیز طول بکشد.همچنین لازم به ذکر است که مدل انباشت به جریان (S2F) پلن بی (Plan B) قبل از رسیدن بیت کوین به تراز ۱۰۰ هزار دلار، اصلاحات بیشتری را برای این رمزارز به تصویر کشیده است.از طرف دیگر بر اساس توییت اخیر استیو باربور (Steve Barbour)، بنیان گذار آپستریم دیتا (Upstream Data) که به تازگی منتشر شده، بیت کوین روند اثر کانتیلون را معکوس خواهد کرد و بنابراین، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که بانک های مرکزی که به استاندارد طلا وابسته هستند، عقب نشینی کنند و طلا منسوخ شود، دولت ها کوچک شوند، ورشکستگی و کاهش نرخ های گسترده را شاهد باشیم و یک رنسانس در مشاغل کوچک و ثروت خانواده ها را شاهد باشیم.اگرچه این روند در طولانی مدت می تواند روی بیت کوین تأثیر بگذارد، اما یک یا چند مورد از عوامل یاد شده می توانند در کوتاه مدت بر قیمت BTC اثر گذار باشند. به عنوان مثال، تغییر در سیاست بانک های مرکزی یا ورشکستگی گسترده، ممکن است منجر به افزایش قیمت بیت کوین پس از اصلاحات قیمت آن شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 5 دلیل آغاز روند نزولی قیمت بیت کوین تا تراز 45 هزار دلار در آینده نزدیک از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×