روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین - 14 اسفند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین - 14 اسفند

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین – ۱۴ اسفند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین – ۱۴ اسفندقیمت لایت کوین (Litecoin) به بالاتر از تراز ۱۸۵ دلار صعود کرده است. برای آغاز روند صعودی جدید قیمت لایت کوین نیاز است که این رمزارز با یک شکست مقاومتی به بالای تراز ۲۰۰ حرکت کند. در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین در ۱۴ اسفند خواهیم پرداخت.طی روزهای گذشته، روند اصلاح صعودی بیت کوین، اتریوم، ریپل و لایت کوین به طور قابل قبولی پیش رفته است. پیش از این، لایت کوین نزدیک به تراز حمایتی ۲۵۰ دلار معامله شده است. پیش از آنکه این رمزارز به تراز ۲۵۵ دلار برسد، یک روند نزولی نزدیک به تراز ۲۵۳ دلار به وجود آمد.در نتیجه این روند نزولی لایت کوین تا ترازهای مقاومتی ۱۷۰ و ۱۷۵ دلار کاهش یافت اما پس از آن افزایشی ادامه دار را تجربه کرد و در این مسیر یک شکست به بالاتر از تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت نزولی از نوسان بالای ۲۰۵ دلار تا نوسان پایین ۱۵۳ دلار، نیز به وقوع پیوست.همچنین در نمودار ۴ ساعته لایت کوین، می توان دید که یک روند نزولی بسیار مهم نزدیک به تراز مقاومتی ۱۷۵ دلار شکسته شده است. این رمزارز در حال حاضر بالاتر از تراز ۱۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) و در نزدیکی تراز مقاومتی ۱۹۵ دلار در حال معامله شدن است.نمودار ۴ ساعت لایت کوین (LTC)تراز ۷۶.۴ درصد فیبوناچی بازگشتی، در حرکت نزولی از نوسان بالای ۲۰۵ دلار تا نوسان پایین ۱۵۳ دلار، به عنوان یک مقاومت عمل می کند. اگر شکست واضحی به بالاتر از ترازهای ۱۹۵ و ۲۰۰ دلار وجود داشته باشد، قیمت می تواند به سطوحی بالاتر از تراز ۲۲۰ دلار حرکت کند. پس از این تراز مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۲۳۵ دلار واقع شده است.از طرف دیگر، خطر ریزش قیمت از ترازهای مقاومتی ۱۹۵ و ۲۰۰ دلار همچنان وجود دارد. در صورت شکل گیری یک روند نزولی در نزدیکی تراز ۱۸۵ دلار یک حمایت اولیه از لایت کوین به عمل خواهد آمد. پس از آن اولین حمایت مهم نزدیک به تراز ۱۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) واقع شده است.در صورت بروز یک شکست به زیر تراز حمایتی ۱۸۰ دلار، قیمت می تواند همچنان به طرف پایین و به سمت ترازهای ۱۷۵ و ۱۷۰ دلار نیز حرکت کند.با نگاه کلی به نمودار می توان گفت که، لایت کوین در حال حاضر زیر تراز ۱۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) معامله می شود. به طور کلی احتمال می رود که لایت کوین مقاومت ۲۰۰ دلاری را به طور واضحی شکسته و در کوتاه مدت افزایش چشمگیری را تجربه کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین - 14 اسفند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×