روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین - 17 اسفند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین - 17 اسفند

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین – ۱۷ اسفند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین – ۱۷ اسفندبازار رمزارزها در حال بازیابی از فشار فروش ناگهانی است که طی چند روز گذشته اتفاق افتاد. لایت کوین (Litecoin) در حال حاضر در تلاش است تا به یک تراز قیمتی پایدار در بازار دست یابد. با این حال فروش ادامه دار از سوی برخی سرمایه گذاران می تواند قیمت این رمزارز را به ترازهای پایین تری نیز سوق دهد. در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین در ۱۷ اسفند خواهیم پرداخت.در زمان نگارش این مطلب، ارزش بازار لایت کوین به ۱۲.۱۶ میلیارد دلار رسیده است و این رمزارز در تراز ۱۸۴ دلار در حال معامله شدن می باشد.نمودار یک ساعته لایت کوین (LTC)نمودار بالا صعود و سقوط قیمت لایت کوین را به تصویر کشیده است. اگرچه یک موج فشار خرید قیمت را بالاتر برد، اما اکنون فشار فروش جایگزین آن شده است و از این رو قیمت در حال تست ناحیه حمایتی در تراز ۱۸۲.۱۳ دلار می باشد.اگر قیمت نتواند تراز حمایتی فعلی را حفظ کند، این احتمال وجود خواهد داشت که فشار فروش دیگری را در بازار لایت کوین شاهد باشیم.تحلیل قیمت لایت کوینفاصله زیادی بین سقف و کف بالینجر بندز (Bollinger Bands) شکل گرفته که نشانه افزایش بی ثباتی در بازار است. با افزایش نوسانات در بازار، احتمال تغییر روند نیز وجود خواهد داشت. با این حال، کندل های قیمت بالاتر از خط سیگنال و میانگین متحرک ۵۰ دوره ای در حال تشکیل شدن هستند. این شرایط پیشنهاد دهنده آن است که احتمال ادامه یافتن روند صعودی دور از ذهن نخواهد بود.با این حال، با ادامه فشار فروش، شتاب حرکت صعودی رو به افول گذاشته، روند بازار به نفع فروشندگان در حال تغییر است و در صورت شکست تراز حمایتی کنونی این امکان وجود دارد که قیمت لایت کوین به ناحیه منفی وارد شود.در همین حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از ناحیه خنثی فاصله گرفته است. با این وجود و علی رغم فشار فروش، خریداران در تلاش بودند تا بازار را به نفع خود برگردانند و RSI به منطقه اشباع خرید نزدیک شده است.به نظر می رسد که روند فعلی بازار لایت کوین بیشتر از آنکه صعودی باشد نزولی است. همانطور که ترازهای حمایتی یکی پس از دیگری در حال آزمایش شدن هستند، احتمال مشاهده یک سقوط گسترده وجود خواهد داشت. قیمت در کوتاه مدت ممکن است تا تراز ۱۷۶ دلار کاهش یابد و در صورت عدم شکل گیری یک روند صعودی قیمت ممکن است به سمت ترازهای پایین تر نیز حرکت کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل روند قیمت لایت کوین - 17 اسفند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×