روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " خرده فروشان بزرگ سوئیس اولین کارت‌های هدیه بیت کوین را ارائه می‌دهند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ منتشر شد.

خرده فروشان بزرگ سوئیس اولین کارت‌های هدیه بیت کوین را ارائه می‌دهند

[…]

نوشته خرده فروشان بزرگ سوئیس اولین کارت های هدیه بیت کوین را ارائه می دهند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

خرده فروشان بزرگ سوئیس اولین کارت های هدیه بیت کوین را ارائه می دهندفروشگاه های زنجیره ای مانور (Manor) و والورا (Valora) از هیجان کنونی ایجاد شده پیرامون رمزارزها برای فروش اولین کارت های هدیه بیت کوینی در فروشگاه های خود در سراسر سوئیس بهره گرفته اند. بازار رمزارزها در سوئیس با فعالیت خرده فروشان کوپن و کارت های هدیه بیت کوین (BTC) رونق فراوان گرفته است.طبق گزارش منتشر شده در یک روزنامه سوئیسی، مانور به عنوان بزرگترین فروشگاه خرده فروشی این کشور در حال حاضر کارت های هدیه بیت کوین را در ۵۹ شعبه خود به فروش می رساند. در همین حال، غول خرده فروشی سوییس یعنی والورا نیز از اول آپریل فروش کارت های هدیه بیت کوین را در کیوسک های خود در سراسر کشور آغاز خواهد کرد.کارت های هدیه بیت کوین که کریپتو نو (Cryptonow) نامیده می شوند، از تولیدات واردکس سوئیس (Värdex Suisse) است که یک شرکت خدمات مالی رمزارز به حساب می آید. واردکس همچنین زیرمجموعه اصلی صرافی رمزارز بیت کوین سوئیس (Bitcoin Suisse) است.به گفته سایمون گریلکا (Simon Grylka)، رئیس اجرایی واردکس، کریپتو نو یک کانال ساده پرداختی برای پذیرندگان رمزارزها ارائه می دهد که با روش های معمول برای دستیابی به ارزهای دیجیتال هیچ منافاتی نخواهد داشت. کارت هدیه کریپتو نو برای گریلکا شبیه سکه های طلای دیجیتال است.کارت های هدیه کریپتو نو در سه نوع مختلف از ۱۰۰ تا ۵۰۰ فرانک (۱۰۷ تا ۵۳۵ دلار) در دسترس خواهند بود. کارت هدیه بیت کوین واردکس در حالی به بازار عرضه می شود که شاهد رشد مداوم صنعت رمزارزها و صنعت بلاکچین در سوئیس هستیم.بر اساس گزارش های منتشر شده می توان دریافت که حجم بازار ۵۰ شرکت برتر بلاکچینی در کریپتو ولی (Crypto Valley) از اواسط سال ۲۰۲۰ تا کنون بیش از ۶۸۰ درصد افزایش یافته است. با توجه به اینکه پذیرش کارت های هدیه بیت کوینی از سوی فروشگاه های زنجیره ای همچنان ادامه دارد، مالکین کریپتو نو در نحوه خرج کردن کارت های هدیه بیت کوین خود با محدودیت روبرو هستند.در حال حاضر، دارندگان این کارت ها گزینه هایی محدودی را پیش روی خود دارند. هم اکنون فروش بیت کوین های ذخیره شده روی کارت های هدیه از طریق صرافی واردکس یا ۷۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین این شرکت امکان پذیر است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خرده فروشان بزرگ سوئیس اولین کارت‌های هدیه بیت کوین را ارائه می‌دهند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×