روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " انویدیا شکست خورد ، استخراج اتریوم با نهایت قدرت کارت rtx 3060 محقق شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ منتشر شد.

انویدیا شکست خورد ، استخراج اتریوم با نهایت قدرت کارت rtx 3060 محقق شد

[…]

نوشته انویدیا شکست خورد ، استخراج اتریوم با نهایت قدرت کارت RTX 3060 محقق شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

استخراج اتریوم با نهایت قدرت کارت RTX 3060 انویدیاانویدیا (Nvidia) تلاش داشت که نیاز بازار گیمینگ و ماینینگ را از هم جدا کند اما ماینرها توانسته اند محدودیت درایور نرم افزاری کارت گرافیک RTX 3060 را دو بزنند و با استفاده از قدرت کامل این کارت اتریوم (ETH) استخراج کنند.به نظر می رسد که تلاش انویدیا برای محدودسازی ماینرهای اتریوم در استفاده از نهایت قدرت هش کارت گرافیک GeForce RTX 3060 با شکست مواجه شده است.اسکرین شات هایی که توسط آی لیک وی ان (I_Leak_VN) در توییتر منتشر شده است، مجموعه ای هشتایی از کارت های گرافیک RTX 3060 را نشان می دهد که بسیار بالاتر از حد استخراج ۲۰-۲۵ MH/s تعیین شده توسط انویدیا در حال کار هستند. این در حالیست که گفته می شود این کارت ها در حال استفاده از الگوریتم دگر هاشیموتو (Dagger-Hashimoto) برای استخراج اتریوم هستند.در همان روز، یک گروه ارزهای دیجیتال ویتنامی در فیس بوک، با انتشار تصویر یک کارت گرافیک اعلام کرد که RTX 3060 واقعا دور زده شده است و اکنون به لطف یک ماد جدید می تواند به قدرت کامل ۵۰ MH/s برسد.طبق گزارشات منتشر شده در تاریخ ۱۰ مارس، شکستن محدودیت های اجباری انویدیا در استخراج اتر، ظاهرا با استفاده از یک ماد نرم افزاری سفارشی حاصل شده است. این وضعیت درست در تضاد با اطلاعیه روز ۲۱ فوریه مدیر روابط عمومی انویدیا، برایان دل ریزو (Bryan Del Rizzo)، قرار دارد که گفته بود تعاملات ایمن بین سخت افزار GPU، درایور و سیستم عامل رایانه از حذف محدود کننده سرعت هش جلوگیری خواهد کرد.دل زیرو در توییتر خود اینگونه نوشت که:“این فقط یک مسئله مربوط به درایور نیست. یک ارتباط واقعی بین درایور، سیلیکون RTX 3060 و بایوس (BIOS) وجود دارد که از حذف محدود کننده سرعت هش جلوگیری می کند.”تحمیل محدودکننده نرخ هش توسط انویدیا جذابیت کارت های این شرکت برای استخراج کنندگان رمزارزها را از بین برد -به ویژه آنهایی که به دنبال استخراج اتریوم هستند. این اقدام به دنبال نگرانی های ابراز شده از سوی علاقه مندان به بازی های کامپیوتری و کمبود کارت های گرافیکی در بازار، که از تقاضای گسترده ماینرها نشأت گرفته بود، انجام شده است. طبق گفته انویدیا، ماین اتریوم به دلیل داشتن بالاترین سود استخراج در سطح جهان با استفاده از کارت های گرافیکی مورد توجه بسیاری از علاقمندان به این حوزه قرار گرفته است.انویدیا در کنار این تصمیم برای محدود کردن راندمان استخراج اتریوم، از انتشار کارت گرافیکی که به طور خاص برای استخراج ارزهای دیجیتال تولید شده بود، خبر داد. این کارت ها که تحت عنوان CMP شناخته می شوند، قرار بود برای استفاده استخراج کنندگان به بازار عرضه شوند.اما انتشار این ماد جدید می تواند هجوم دیوانه وار استخراج کنندگان برای خرید کارت های گرافیکی RTX 3060 را به دنبال داشته باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " انویدیا شکست خورد ، استخراج اتریوم با نهایت قدرت کارت rtx 3060 محقق شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×