روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مون راک کپیتال: قیمت اتریوم هفته آینده به 2500 دلار خواهد رسید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ منتشر شد.

مون راک کپیتال: قیمت اتریوم هفته آینده به 2500 دلار خواهد رسید

[…]

نوشته مون راک کپیتال: قیمت اتریوم هفته آینده به ۲۵۰۰ دلار خواهد رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

قیمت اتریوم هفته آینده به ۲۵۰۰ دلار خواهد رسیددیروز شنبه، ۱۳ مارس، قیمت اتریوم (Ethereum) برای اولین بار پس از ۲۱ فوریه به بالاتر از تراز ۱۹۴۰ دلاری راه یافت. این رشد قیمت حداقل باعث شده است که دو تحلیلگر پیش بینی کنند که هدف بعدی قیمت اتریوم ، دومین رمزارز برتر بازار ارزهای دیجیتال، در آینده نزدیک تراز ۲۵۰۰ دلار خواهد بود.بنابر داده های بدست آمده از تریدینگ ویو (TradingView)، دیروز قیمت اتریوم در صرافی رمزارز بیت استمپ به اوج قیمتی خود در تراز ۱۹۴۳.۲۲ دلار رسیده است. بنابراین طی سه هفته گذشته دیروز اولین روزی بود که اتریوم بالاتر از تراز ۱۹۴۰ دلاری معامله شد.نمودار قیمت اتریوم در بیت استمپامروز ۱۴ مارس، اتریوم در تراز ۱۸۹۵ دلاری در حال معامله شدن است، این بدان معناست که طی ۴۸ ساعت گذشته قیمت اتریوم در حدود ۷.۲۵ درصد افزایش یافته است. همچنین در شرایط کنونی می توان گفت که رشد قیمت این رمزارز از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا کنون نرخ بازگشت سرمایه (ROI) اتریوم برای سرمایه گذاران خود در حدود ۱۵۹.۲۱ درصد بوده است.در همین راستا سایمن ددیک (Simon Dedic)، هم بنیان گذار و شریک مدیریتی مون راک کپیتال (Moonrock Capital) شرکت مشاور فناوری های بلاکچین و شریک تجاری مستقر در لندن و هامبورگ، قیمت اتریوم را اینچنین پیش بینی کرده است:“اتریوم هفته آینده به تراز ۲۵۰۰ دلاری خواهد رسید و بازار آلتکوین ها را دگرگون خواهد ساخت.”الگوی دسته و فنجان نمودار اتریومپس از آن نیز کارل مارتین (Carl Martin)، تحلیلگر رمزارز و چهره اثرگذار این حوزه، به کمک تحلیل تکنیکال توضیح داد که چرا اعتقاد دارد قیمت اتریوم در حال پیش روی به سمت تراز ۲۵۰۰ دلاری است:“اتریوم با عبور از الگوی دسته و فنجان تراز ۲۵۰۰ دلار را هدف قرار داده است.”همچنین اسکات ملکر (Scott Melker)، یک تحلیلگر و معامله گر رمزارز در تگزاس وست کپیتال، گفته است که بر طبق تحلیل وی از چارت اتریومف به نظر می رسد که تقاضا برای این رمزارز بسیار افزایش یافته است:“اتریوم از حمایت جفت ارز بیت کوین/ اتر برخوردار است، این امر تا حدودی غافلگیر کننده و معنادار است. تقاضای زیادی برای این رمزارز وجود دارد. اگر اتریوم به رشد خود ادامه دهد، این می تواند نشانه قدرتمندی برای دیگر آلتکوین ها باشد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مون راک کپیتال: قیمت اتریوم هفته آینده به 2500 دلار خواهد رسید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×