روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " خریداران کنترل روند قیمت بیت کوین را کاملاً در دست گرفتند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ منتشر شد.

خریداران کنترل روند قیمت بیت کوین را کاملاً در دست گرفتند

[…]

نوشته خریداران کنترل روند قیمت بیت کوین را کاملاً در دست گرفتند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

خریداران کنترل روند قیمت بیت کوین را کاملاً در دست گرفتندطی روز گذشته، قیمت بیت کوین (Bitcoin) از بالاترین تراز قیمتی تمام دوران خود فراتر رفت. این موضوع و باقی ماندن قیمت بالاتر از تراز ۶۱۸۰۰ دلار نشان دهنده آن است که خریداران کنترل روند قیمت بیت کوین را به طور کامل در دست گرفته اند. به دنبال جهش قیمت بیت کوین، رمزارزهایی مانند مانا (MANA) نیز در حدود ۹۰ درصد رشد را تجربه کرده اند.در تاریخ ۱۳ مارس، خریداران کنترل کامل بازار رمزارزها را به دست گرفتند. پس از افزایش زیاد فشار خرید و شکست مقاومت تراز ۵۸۰۰۰ دلار، قیمت بیت کوین (BTC) به بالاترین تراز خود در تمام دوران یعنی ۶۱۸۴۴ دلار رسید.تحلیلگران هفته گذشته دائماً در مورد عبور قیمت بیت کوین از تراز مقاومتی ۵۸۰۰۰ دلار و رسیدن آن به قیمتی بالاتر از تراز ۶۰۰۰۰ دلار صحبت می کردند و شاخص های موجود در شبکه های اجتماعی نیز انعکاس دهنده ذهنیت مثبت بازار و افزایش تمایل شرکت ها و موسسات به خرید بیت کوین و ادامه روند صعودی این رمزارز بود.نمودار یک روزه بیت کوین (BTC)بیت کوین در حال حاضر موفق شده تا خود را به یک ناحیه کشف قیمت جدید برساند. زیرا داده های محدودی از دیدگاه تجزیه و تحلیل تکنیکال برای تعیین هدف بعدی قیمت در دسترس است. در گزارش اخیر فیلیپ سوئیفت (Philip Swift)، بنیانگذار دیسنتریدر (Decentrader)، بیت کوین هم اکنون به دنبال شکست تراز ۱.۶۱۸ فیبوناچی (تراز ۷۰۰۰۰ دلار) به عنوان هدف بعدی خود است.شواهد موجود نشان دهنده افزایش پذیرش رمزارزها در جامعه است که جدیدترین آنها به اخبار صرافی ارز دیجیتال اف تی ایکس (FTX) مربوط می شود که در آستانه نهایی کردن قرارداد اسپانسرشیپ تیم بسکتبال میامی هیت در NBA است که قصد دارد حق نامگذاری این ورزشگاه را از آن خود کند که احتمالاً به اف تی ایکس آرنا (FTX Arena) تغییر نام خواهد داد.آلتکوین ها نیز شروع به حرکت کرده ند، زیرا بیت کوین به بالاترین تراز قیمتی تمام دوران خود رسید است. رمزارز دسنترالند (Decentraland) یا همان مانا (MANA)، یک پروژه واقعیت مجازی و مبتنی بر پروژه های گیمینگ است که با رشد ۸۹ درصدی به قیمت ۱.۱۹ دلار دست پیدا کرد.در حال حاضر محدودیت کل بازار ارزهای دیجیتال ۱.۸۴ تریلیون دلار و میزان سلطه بیت کوین حدود ۶۲.۱ درصد می باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خریداران کنترل روند قیمت بیت کوین را کاملاً در دست گرفتند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×