روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیش از 34 میلیون دلار بیت کوین به زودی به حراج گذاشته خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ منتشر شد.

بیش از 34 میلیون دلار بیت کوین به زودی به حراج گذاشته خواهد شد

[…]

نوشته بیش از ۳۴ میلیون دلار بیت کوین به زودی به حراج گذاشته خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیش از ۳۴ میلیون دلار بیت کوین به زودی به حراج گذاشته خواهد شدبه زودی بیش از ۳۴ میلیون دلار بیت کوین (Bitcoin) به حراج گذاشته خواهد شد، چرا که دولت های ایالات متحده آمریکا و فرانسه قرار است از ۱۵ مارس تا ۱۷ مارس بیت کوین های تحت اختیار خود را به بالاترین پیشنهاد به فروش برسانند. دولت ایالات متحده آمریکا مشخص نکرده که بیت کوین های خود را از کجا آورده است. در حالی که دولت فرانسه درآمدهای ضبط شده از هکرها را به حراج خواهد گذاشت.طبق اطلاعات منتشر شده در نشریه فرانسوی سایبر گوئر (Cyberguerre)، دولت این کشور رمزارزهایی که از هکرهای گیت هاب (GateHub)، مستقر در لندن، ضبط کرده است را به حراج خواهد گذاشت. این پلتفرم سال گذشته هک شده بود.همانطور که یاهو فایننس (Yahoo Finance) گزارش کرده است، سازمان بازیابی دارایی های توقیف و مصادره شده فرانسه (AGRASC) در مجموع ۶۱۱ واحد بیت کوین را به حراج می گذارد که با قیمت های فعلی نزدیک به ۳۴ میلیون دلار ارزش دارد.کاپانجی مورهانگ (Kapandji Morhange)، یک مرکز حراج مستقر در پاریس است که در تاریخ ۱۷ مارس ۶۱۱ واحد بیت کوین را به حراج خواهد گذاشت. از مجموع بیت کوین های حراج شده، ۶۱۰ کوین در تحقیقات مرتبط با هک گیت هاب کشف و ضبط شده اند. شایان ذکر است که هکرهای این پرونده هنوز محکوم نشده اند و در صورت تبرعه شدن از همه اتهامات ، درآمد حاصل از حراج را دریافت خواهند کرد.به همین ترتیب، اداره خدمات عمومی ایالات متحده آمریکا نیز ۰.۷۵ بیت کوین را به حراج خواهد گذاشت. مزایده بیت کوین های یاد شده در بازه زمانی ۱۵ تا ۱۷ مارس و در بستری که دولت حراج دارایی های مازاد فدرال را برگزار می کند، انجام خواهد شد.حراج های بیت کوین اغلب هنگامی اتفاق می افتد که دولت ها دارایی هکرها یا مجرمان را توقیف می کنند. معروفترین آنها به سال ۲۰۱۴ باز می گردد. زمانی که مارشال ایالات متحده آمریکا ۳۰۰۰۰ بیت کوین را که از بازار دارک وب (Dark Web) معروف به جاده ابریشم (Silk Road) ثبت و ضبط کرده بودند، به حراج گذاشتند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیش از 34 میلیون دلار بیت کوین به زودی به حراج گذاشته خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×