روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " حمایت خریداران از بیت کوین در تراز 55000 دلار، روند بازار چگونه خواهد بود ؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ منتشر شد.

حمایت خریداران از بیت کوین در تراز 55000 دلار، روند بازار چگونه خواهد بود ؟

[…]

نوشته حمایت خریداران از بیت کوین در تراز ۵۵۰۰۰ دلار، روند بازار چگونه خواهد بود ؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

حمایت خریداران از بیت کوین حول تراز ۵۵۰۰۰ دلاربیت کوین (Bitcoin) موفق نشد جایگاه خود را بالاتر از تراز ۶۰۰۰۰ دلار تثبیت کند و وارد یک روند اصلاحی نزولی شد. بیت کوین قبل از رسیدن به تراز حمایتی ۵۵۰۰۰ دلار، دیگر ترازهای حمایتی خود را از دست داده بود اما حمایت خریداران از بیت کوین حول تراز ۵۵۰۰۰ دلار مانع از ریزش بیشتر قیمت این رمزارز شد. در حال حاضر قیمت در حال بازیابی است، اما ممکن است خریداران در نزدیکی ۵۸۰۰۰ دلار دچار چالش بشوند.به همین ترتیب، بیشتر آلتکوین های بزرگ نیز در روند صعودی خود با اصلاح قیمت مواجه شده اند. در این میان اتریوم (ETH) حدود ۵ درصد کاهش قیمت داشته و حتی تراز حمایتی ۱۸۰۰ دلار خود را از دست داد. ریپل نیز پایین تر از تراز ۰.۴۵۰ دلار در حال معامله شدن است و حتی تراز حمایتی ۰.۴۲۲ دلار را نیز یک بار آزمایش کرده است.نمودار ارزش بازار رمزارزطی دوره های معاملاتی گذشته، قیمت بیت کوین موفق نشد به طور کامل از تراز ۶۱ هزار دلار عبور کند. در نتیجه یک روند نزولی کوتاه مدت را در پیش گرفت. در این بین بیت کوین ترازهای حمایتی ۵۸۵۰۰ و ۵۸۰۰۰ دلار را از دست داد. قیمت این رمزارز شاخص تقریبا ۸ درصد کاهش یافت و حتی تا زیر تراز حمایتی کلیدی ۵۵۰۰۰ دلار نیز نفوذ کرد اما در این ناحیه با حمایت گسترده خریداران مواجه شد. در ادامه قیمت به بالای تراز ۵۵ هزار دلار بازگشته و ظاهراً در حال بازیابی دوباره است. مقاومت مهم بعدی در تراز ۵۷۲۰۰ دلار واقع شده است. اما پس از این تراز می توان گفت که بیت کوین با مقاومت بسیار مهم در تراز ۵۸۰۰۰ دلار روبرو خواهد شد.قیمت اتریوم نیز با پیروی از بیت کوین بیش از ۵ درصد کاهش یافته و به زیر ترازهای حمایتی ۱۸۵۰ و ۱۸۰۰ دلار نفوذ کرده است. اتریوم تراز حمایتی ۱۷۵۰ دلار را یک بار آزمایش کرده و در حال تثبیت جایگاه خود می باشد. اتریوم برای از سر گرفتن روند صعودی خود با مقاومت مهمی در تراز ۱۸۰۰ دلار روبرو خواهد شد. اما مقاومت اصلی در تراز ۱۸۵۰ دلار قرار گرفته است. در روند نزولی، اتریوم به خوبی در تراز ۱۷۵۰ دلار حمایت شد. هرگونه ریزش بیشتر می تواند به افت قیمت این رمزارز تا تراز ۱۷۰۰ دلار منجر بشود.در نهایت باید گفت که، بیت کوین در حال سپری کردن یک دوره اصلاح قیمت می باشد. با این حال قیمت این رمزارز بالاتر از تراز ۵۵۰۰۰ دلار باقی مانده است. به نظر می رسد پیش از آنکه بیت کوین بتواند دوباره به بالاتر از تراز ۵۸ هزار دلار حرکت کند، ابتدا باید جایگاه خود را ناحیه قیمتی کنونی با قدرت بیشتری تثبیت کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حمایت خریداران از بیت کوین در تراز 55000 دلار، روند بازار چگونه خواهد بود ؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×